fot. kadr z klipu

Skład KDS, reprezentowany przez duet: Maczy x Ryba, udostępnił właśnie pierwszy teledysk, promujący krążek „Wciąż Żywi”. Został on zrealizowany do kawałka, pt. „Żyj jak chcesz”. Singiel traktuje o wyborze własnej drogi w życiu i spełnianiu swoich marzeń.

Materiał został zrealizowany w całości w 315 Studio w Krakowie. Produkcją bitu do numeru zajął się Premier Arena, znany ze współpracy z takimi raperami, jak: Kacper HTA, Kaczor BRS, DYM KNF i Kizo. Za cuty/skrecze odpowiada znany wszystkim – DJ Danek, udzielający się między innymi na wielu płytach Peji. Za realizację teledysku oraz montaż odpowiedzialny jest Michał Noga, a zdjęcia z planu, które mieliście szansę oglądać, wykonał – Krzysztof Lipka. Miks i mastering nagrania wykonał niezawodny – Ślimak.

Opis:

„Wciąż żywi” – to pierwszy wspólny projekt dwóch raperów, działających pod pseudonimami: Maczy i Ryba. Premiera albumu nagranego pod szyldem Koncept Dobrego Sortu, zaplanowana jest na połowę 2020 roku. Z tego, co przekazali autorzy, ujrzy on światło dzienne w wersji fizycznej.

Reprezentanci składu pochodzą z okolic Krakowa. Muzyką rap zajmują się od kilku lat, jednak dopiero w 2019 roku postanowili połączyć swoje siły, aby stworzyć materiał jako KDS.

Produkcją bitów do większości utworów zajął się Ślimak, który również odpowiada za obróbkę całego materiału. Ponadto, o warstwę muzyczną zadbali: Premier Arena i Mike Johnson. Cuty dograł znany w środowisku hip-hopowym – DJ Danek. Całość została zarejestrowana w 315 Studio w Krakowie.

  • Na płycie „Wciąż żywi” pojawi się paru gości, których na razie nie chcemy ujawniać, aby nie pozbawiać Was niespodzianki. Klimat poszczególnych numerów jest zróżnicowany i sądzimy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. – przekazał duet: Maczy x Ryba.

Więcej informacji oraz wszystkie premiery, znajdziecie na Facebooku oraz w serwisie YouTube: