fot. kadr z klipu "Cola"

PlanBe, bo o nim mowa, postanowił zrobić kolejny krok w swoim życiu. Kilka miesięcy temu wypuścił projekt zatytułowany „Złoty Chłopak”, którym zadebiutował na wysokiej, 6. pozycji listy OLiS. Od tego momentu młody raper pracuje już nad kolejnym projektem. Ma on być otwarciem jego nowej drogi nie tylko pod kątem muzycznym, ale również prywatnym.

Artysta, mający na swoim koncie współprace z takimi osobami, jak: Bedoes, Szesnasty, Quebonafide, Otsochodzi i W.E.N.A. – zdecydował się wykasować wszystkie posty z Instagrama.

  • Mówię to Wam, bo nie ma to być żadna tajemnicza akcja promocyjna, tylko rozpoczęcie nowego pięknego etapu w moim życiu. Od dawna nie czułem się aż tak podekscytowany tworzeniem jakiegokolwiek ze swoich albumów i to musi być wyjątkowe. Proces powstawania nowej płyty sprawił, że czuję się jakbym był znowu nastoletnim Planem na początku swojej przygody z muzyką, a nie sądziłem, że jeszcze kiedyś będę mógł się tak poczuć, dlatego chcę zaznaczyć sobie i Wam w pamięci ten moment, czyli moment w którym muzyka uświadomiła mi, że mogę przenieść się pamięcią w dowolny etap swojego życia, kiedy tylko zechcę. To jest niesamowite. – przekazał PlanBe.
  • 17 grudnia rozpoczynamy podróż do mojego świata. Do usłyszenia!!! – dodał na sam koniec.

https://www.instagram.com/p/B5-R3LDJFxa/