Przedstawiamy na łamach rap-news.eu pierwszy singiel promujący nadchodzący album Żurka – „stylSTYL”! Produkcją muzyczną do utworu „Standard” zajął się WojtekZet i WOWO, natomiast skrecze przygotował Dj Cider.


13 lutego opublikowaliśmy na naszym portalu przedpremierowy wywiad z Żurkiem o debiutanckiej płycie rapera, pt. „stylSTYL”, która ukaże się 26 lutego 2016 nakładem Ciemnej Strefy.


„stylSTYL” – to debiutancki album Żurka. Raper z Częstochowy do tej pory wydał EP pt. „37”, plus kilka luźnych numerów do sieci. Współzałożyciel częstochowskiego Towaru w skład którego wchodzą: Żyto, Sarius, Stopa i właśnie Żurek. Tradycyjnie, nazwa płyty wzięła się od nazwy jednego z kawałków, który znajduje się na płycie. Interpretacje zostawiam słuchaczowi. Nie można robić wszystkiego na jedno kopyto – „stylSTYL” – komentuje raper w rozmowie z rap-news.eu

Na płycie gościnnie udzielili się: Rufuz, Żyto, Sarius, Greenzki oraz Pajac. Za warstwę muzyczną na albumie odpowiadają: Melon, Wowo, Wojtek Zet, Tytuz, Karton, Uraz, Małach i Krasnal, natomiast skrecze i cuty wyszły z pod ręki: K1, Senior Pancho, Cider, Barny oraz Gondek.

Tracklista:
01. Do góry prod. Melon
02. Daj rękę prod. Małach
03. stylSTYL prod. Tytuz
04. Pakt prod. Melon
05. Brakuje prod. Tytuz
06. Standard prod. Wojtek Zet & Wowo
07. Gram często prod. Uraz
08. Praca być musi prod. Krasnal
09. Tam tam prod. Melon
10. Talenty prod. Melon ft. Pajac & Greenzki
11. Przyjaźń prod. Karton
12. Brzydzę się prod. Małach ft. Rufuz & Żyto & Sarius
13. Bez emocji prod. Melon
14. Tożsamość prod. Melon
15. Brzydzę się Wowo REMIX ft. Rufuz & Żyto & Sarius