fot. @ciociaewaaa_foto

Wydarzenie z okazji 20-lecia działalności scenicznej Kaliego i 10-lecia Ganja Mafii przeszło już do historii. Impreza w katowickim MEGACLUB:MCK – zgromadziła kilkutysiączną widownię, która była świadkiem nie tylko występów raperów (m.in. Dixon37, Popek, Włodi, O.S.T.R., Paluch, Sarius), ale i niesamowitego pokazu teatralnego związanego z treścią repertuaru Kaliego.

  • Każdy wokalista wie, ile kosztuje oddanie Wam energii podczas występu. Pomimo, że często mierzymy się z potwornym wysiłkiem, występujemy chorzy, obolali czy chociażby w tragicznym nastroju z powodów osobistych, to stając na scenie dajemy z siebie wszystko zapominając o problemach. Mi scena daje wolność. To jak wyjście do walki, gdzie zamiast bicia serca, słyszysz słowa i jesteś jak super sprawny karabin. Nakurwiasz. Myśl za myślą, słowo za słowem. Z występu pamiętam przebitki, klatki, fotki. Tyle. Ferwor. Te siedem godzin minęło mi jak godzina. – przekazał krakowski raper w jednym z postów w social mediach.
  • W życiu żaden występ nie kosztował mnie tyle energii. Będąc szczerym, sam nie wiem jak to zrobiłem… Chociaż z drugiej strony, jak coś się kocha to człowiek jest w stanie znieść nawet nadludzki wysiłek. Zresztą, nie mogłem Was zawieść… – dodał.

Tego dnia emocje unosiły się w Katowicach. Pozytywna energia była wszędzie. Na scenie, za nią, a także na widowni… Co działo się 27 lipca podczas „XXGM”? Zobaczcie kulisy udostępnione na kanale YouTube: KaliGanjaMafia.