fot. kadr z video

Premiera teledysku, pt. “Superman” odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 15:00. 

Będzie to pierwszy singiel zwiastujący debiutancką producencką solową płytę od Kubiego, która zostanie wydana nakładem jednego z czterech największych potentatów muzycznych na rynku polskim – Sony Music Poland.

Jak opisuje autor: “Czekałem na taki moment odkąd zaczęła się moja przygoda z muzyką, kiedy miałem 11 lat. Wiele osób pytało – „Kubi kiedy w końcu jakis numer z producenckiej?”. Z wielką radością mogę Was w końcu oficjalnie powiadomić, że mój pierwszy singiel, pt. „Superman” ukaże się już w ten piątek o godzinie 15:00. Gościnnie Żabson oraz Young Multi – dziękuje Wam mordki za udział w tym projekcie. Będzie gorąco, uwierzcie mi 😄. Teledysk będzie dostępny na moim kanale YouTube oraz we wszystkich serwisach streamingowych – Spotify, ITunes, Tidal, Apple Music itd.” – poinformował producent, znany m.in. ze współpracy z Bedoesem.

Informacje dotyczące kolejnych gości, tytułu albumu oraz kolejnych klipów zostaną ujawnione wkrótce.

Poniżej trailer:

Czekałem na taki moment odkąd zaczęła się moja przygoda z muzyką, kiedy miałem 11 lat. Wiele osób pytało – „Kubi kiedy w końcu jakis numer z producenckiej?”. Z wielką radością mogę Was w końcu oficjalnie powiadomić, że mój pierwszy singiel pt. „Superman” ukaże się już w ten piątek o godzinie 15:00. Gościnnie Żabson oraz Young Multi – dziękuje Wam mordki za udział w tym projekcie. Będzie gorąco, uwierzcie mi 😄. Teledysk będzie dostępny na moim kanale YouTube oraz we wszystkich serwisach streamingowych – Spotify, ITunes, Tidal, Apple Music itd. Informacje o kolejnych gościach, tytule płyty oraz następnych klipach już niebawem, póki co czekajmy na 🔥15:00 w piątek trzynastego.🔥 Pozdro, dziękuje każdemu z Was wsparcie oraz dobre słowa, nie zawiedziecie się! 🌪🌪🌪 @zabsonziomal @igotswaglikeahorse @hdscvm

A post shared by KUBI PRODUCENT 🍍 (@kubiproducent) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ