fot. mat. pras.

W drugiej połowie 2018 roku nastąpiły premiery dwóch bardzo dobrze przyjętych przez słuchaczy albumów ukazanych nakładem TIW Music. Były to: solowa płyta TPS-a, pt. „Tuptuś Inaczej Wojtek” i trzeci projekt składu ZDR„Trzecia część”.

Jak się okazuje, radomska wytwórnia przekazała plan wydawniczy na 2019 rok. W ciągu najbliższych kilku miesięcy możemy spodziewać się kilku solowych albumów od takich artystów, jak: Dack, TPS i Wieszak. Włodarze TIW zapowiadają również szereg innych krążków oraz… trasy koncertowe.

  • W tym roku jeszcze dużo więcej rzeczy 🔥 Po dobrze przyjętych premierach płyt TPS „Tuptuś inaczej Wojtek” i ZdR „Trzecia cześć” nie zwalniamy tempa ⚠️ Solówki Naszych reprezentantów m.in. DackTPS Oficjalny ProfilWieszak , a także debiutanci, niektórych mogliście usłyszeć na Naszym kanale, inni dopiero się pojawią 🔜 Trasy koncertowe z Patent Event ustalane, dopinane daty, kluby itd, także widzimy się w całej Polsce i za granicami ⚡ Niebawem więcej informacji dotyczących wydawnictw i ogólnie nowości od Nas 👊  PoZDRawiamy i życzymy najlepszego TiW ! – czytamy w komunikacie TIW Music.

W tym roku jeszcze dużo więcej rzeczy 🔥Po dobrze przyjętych premierach płyt TPS "Tuptuś inaczej Wojtek" i ZdR "Trzecia…

Opublikowany przez TiW Music Środa, 9 stycznia 2019