fot. @ciociaewaaa_foto

11 lipca Sarius udostępnił pierwszy singiel z nowej płyty. Wówczas do sieci trafił klip zrealizowany do tytułowego utworu „Pierwszy dzień po końcu świata”. Po ponad dwóch tygodniach od jego premiery, raper postanowił zaprezentować swoim fanom kolejny teledysk – „Sam”, oraz wystartować z przedsprzedażą następcy „Wszystko co złe”.

Sarius wystosował specjalny komunikat dla wszystkich osób, które miały problemy z zamówieniem płyty „Pierwszy dzień po końcu świata”, a także podziękował za pozytywny odbiór singli i znakomitą sprzedaż preorderów w ciągu pierwszych 24 godzin:

  • Jak wiecie wczoraj *odpaliliśmy* preorder mojej nowej płyty. Wielu z Was miało problemy z jej zamówieniem i jest mi przykro, że tak się stało choć skłamałbym mówiąc, że nie cieszy mnie tak duże zainteresowanie, bo to ono było powodem problemów. Przygotowaliśmy się na większy niż kiedykolwiek ruch na naszej stronie, ale zaskoczyliście nas niesamowicie. Nas jak nas, ale serwery się poddały. W tym momencie wszystko już jest dobrze i sprzedaż przebiega bez kłopotów. W jedną dobę kupiliście więcej „PDPKŚ” niż wynosiła przedsprzedaż „Antihype” i niemal tyle co „Wszystko Co Złe”. Klip śmiga jak żaden z wcześniejszych. www.antihype.pl – Dziękuję🖤 – napisał raper na Instagramie.

Premiera krążka zaplanowana jest na 28 sierpnia br.

View this post on Instagram

Jak wiecie wczoraj *odpaliliśmy* preorder mojej nowej płyty. Wielu z Was miało problemy z jej zamówieniem i jest mi przykro, że tak się stało choć skłamałbym mówiąc, że nie cieszy mnie tak duże zainteresowanie, bo to ono było powodem problemów. Przygotowaliśmy się na większy niż kiedykolwiek ruch na naszej stronie, ale zaskoczyliście nas niesamowicie. Nas jak nas, ale serwery się poddały. W tym momencie wszystko już jest dobrze i sprzedaż przebiega bez kłopotów. W jedną dobę kupiliście więcej PDPKŚ niż wynosiła przedsprzedaż Antihype i niemal tyle co Wszystko Co Złe. Klip śmiga jak żaden z wcześniejszych. www.antihype.pl Dziękuję🖤 #sarius #antihype #pdpkś

A post shared by SARIUS (@mariuszsarius) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ