fot. źródło: @donmalikmontana

Zaledwie wczoraj Związek Producentów Audio-Video opublikował listę nagrodzonych przez nich singli i albumów. Dzisiaj oficjalnie MyMusic Records może świętować ogromny sukces, ponieważ wielu artystów współpracujących z wytwórnią pojawiło się w zestawieniu.

Ostatni rok był bardzo pracowity, a co za tym idzie bardzo ambitny i rozwijający. Współpraca z wieloma artystami sprawiła, że muzyka dystrybuowana przez MyMusic dotarła do wielu słuchaczy i zapadła im w pamięć.

Czas poświęcony na współpracę docenił Związek Producentów Audio-Video, który nagrodził wielu artystów związanych z wytwórnią. Najwięcej platynowych i złotych płyt otrzymał Tymek, który tylko w tym zestawieniu zgarnął naprawdę wiele! Za kawałek „Anioły i Demony” nagrany wspólnie z Big Scythe i Deys, Tymek zgarnął platynę, natomiast potrójną platyną pokryły się kawałki „Poza kontrolą” oraz „Rainman” (nagrany z Trill Pem oraz Tedem).

Wśród płyt złotych także pojawiło się wielu artystów związanych z MyMusic. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że i tutaj Tymek zdobył aż trzy wyróżnienia, bo za: „Radość„, „Kłapią gębą” i „80’s„. W zestawieniu złotych płyt uhonorowano również „Piątek” od Dj. FRODO f. P.A.F.F., MALIKA MONTANY, YOUNG IGI & MR. POLSKI. MALIK MONTANA dostał również osobno złotą płytę za krążek „IMPORT / EKSPORT„.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ