fot. źródło: @bonusrpk

Bonus RPK wraca z piątym studyjnym albumem „Technik pasjonat”, którego premiera zaplanowana była na 5. października. Jednak, jak się dziś okazuje, została ona przesunięta o ponad miesiąc. Nowa data premiery to: 09.11.2018r. – Dzięki temu, że zyskałem trochę czasu, dograło mi się kilku nowych ciekawych gości. Zrobiłem kilka nowych fajnych kawałków. Myślę, że ta płyta nabrała jeszcze bardziej zajebistości. Warto na nią poczekać. – wyjaśnia właściciel Ciemnej Strefy.

Wiemy już bardzo dużo o albumie „Technik pasjonat”. Znamy już producentów, którzy są zaangażowani w ten projekt. Są to: WOWO – który w większości zajął się warstwą muzyczną, a także Chris Carson. Wśród gości pojawią się czołowi artyści tacy, jak: Sokół, Quebonafide, Białas, Borixon, Gedz, Kizo i Juras. Wiemy również, że na płytę dograł się Pezet, który niedawno odwiedził studio, aby zarejestrować swoje wokale |sprawdź!|.

Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, a za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label. I to właśnie na stronie prosto.pl dostępny jest preorder „Technika pasjonata”.  Jak się właśnie okazuje, do preorderów zostanie dodany gratisowy krążek, którym prawdopodobnie będzie reedycja 1. solowego projektu Bonusa„Wkurwiony dzieciak”.

#MuremZaBonusem

Info odnośnie premiery albumu "TECHNIK PASJONAT"… Aby dopracować cd musiałem przesunąć termin wydania na 09.11.2018r. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ponieważ tracklista nabrała jeszcze więcej mocy i na pewno Was mega zaskoczy !!! Preorder wraz z niespodzianką możecie zamówić na www.prosto.pl !!! Dzięki za uwagę !!! Pozdro !!! 💣💣💣@prostolabel @ciemna_strefa_official #bonusrpk #ciemnastrefa #technikpasjonat #prosto #album #cd #premiera #listopad #2018

Opublikowany przez Bonusa RPK (Artystę Kombinator) Poniedziałek, 1 października 2018