fot. źródło: @bonusrpk

Bonus RPK wraca z piątym studyjnym albumem „Technik pasjonat”, którego premiera zaplanowana była na 5. października. Jednak, jak się dziś okazuje, została ona przesunięta o ponad miesiąc. Nowa data premiery to: 09.11.2018r. – Dzięki temu, że zyskałem trochę czasu, dograło mi się kilku nowych ciekawych gości. Zrobiłem kilka nowych fajnych kawałków. Myślę, że ta płyta nabrała jeszcze bardziej zajebistości. Warto na nią poczekać. – wyjaśnia właściciel Ciemnej Strefy.

Wiemy już bardzo dużo o albumie “Technik pasjonat”. Znamy już producentów, którzy są zaangażowani w ten projekt. Są to: WOWO – który w większości zajął się warstwą muzyczną, a także Chris Carson. Wśród gości pojawią się czołowi artyści tacy, jak: Sokół, Quebonafide, Białas, Borixon, Gedz, Kizo i Juras. Wiemy również, że na płytę dograł się Pezet, który niedawno odwiedził studio, aby zarejestrować swoje wokale |sprawdź!|.

Wydawcą albumu jest Ciemna Strefa, a za dystrybucję fizyczną oraz cyfrową odpowiada Prosto Label. I to właśnie na stronie prosto.pl dostępny jest preorder “Technika pasjonata”.  Jak się właśnie okazuje, do preorderów zostanie dodany gratisowy krążek, którym prawdopodobnie będzie reedycja 1. solowego projektu Bonusa“Wkurwiony dzieciak”.

#MuremZaBonusem

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ