fot. łączona

Od zapowiedzi nowego albumu, przez udostępnienie pierwszego singla, konkursu – w którym do wygrania jest kilka tysięcy złotych, po stopniowe ujawnianie listy gości „Chudego Chłopaka”. Właśnie w taki sposób przebiega promocja wyjątkowego solowego albumu Kaliego, powstającego z okazji XX-lecia działalności muzycznej rapera.

Legendy u legendy…

Singiel „F.I.R.M.A” wkrótce osiągnie 3,5 mln odsłon w serwisie YouTube |sprawdź na rapnews.pl!|. Za warstwę muzyczną tego utworu (jak i całej płyty) odpowiada Magiera z White House Records. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że na płytę „Chudy Chłopak” został zaproszony Włodi, który skorzystał z tej opcji i pojawi się na jednym z utworów tworzących tracklistę nadchodzącego wydawnictwa.

Jak się okazuje, kolejna solówka szefa Ganja Mafii, będzie wypełniona weteranami polskiej rap sceny, bowiem w gronie gości znajdzie się również… O.S.T.R.!

  • To uczucie, gdy @adam.ostr.ostrowski zjada ci zwrotką cały album 😭 – przekazał Kali na Instagramie @k4lion, dodając poniższe zdjęcie: