Zibex, co u Ciebie? Młody raper od dłuższego czasu w skupieniu przygotowuje kolejny projekt. Jak sam podkreśla w najnowszym komunikacie – dzięki współpracy ze znanym w środowisku hip-hop’owym producentem – Sergiuszem, będzie ona dopracowana w każdym aspekcie.

  • Nad materiałem, konceptem i wszystkim, co z nim związane – pracowałem ponad rok, żeby dać Wam to, na co naprawdę zasługujecie i na co mnie tak naprawdę stać. – przekazał w mediach społecznościowych.
  • Nie chcę teraz Wam mówić, co to nie jest za płyta, bo ja po prostu jestem jej pewien. Produkcją zajął się Sergiusz, który nauczył mnie bardzo wielu rzeczy podczas tworzenia, szczególnie dopracowania pewnych kwestii, czego czasami w moich utworach brakowało. – dodał.

Start sprzedaży preorderów zaplanowano na 21 października (premiera krążka 27 listopada). W tym samym dniu Zibex udostępni pierwszą odsłonę albumu w postaci singla. Czekacie?

Portal rapnews.pl objął patronatem medialnym nadchodzące wydawnictwo.

Zibex to twórca tak znanych kawałków jak, m.in. „Babcia i dziadek”, „Tak, chce do ciebie”, „Adam Mickiewicz”, czy „Wiadro”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ