fot. kadr z klipu

Zibex rozpoczął dzisiaj preorder swojej nowej płyty! „XX„, bo taki tytuł nosi krążek, to pierwszy legalny album w historii rapera, który zasłynął już wcześniej takimi utworami jak: „babcia i dziadek„, „Adam Mickiewicz” czy „14:20„. Czym zaskoczy tym razem?

Produkcją wszystkich utworów z jego nowej płyty zajął się Sergiusz. Płyta porusza temat problemów psychicznych, przemyśleń, zahacza o problemy społeczne i polityczne. Ukazuje również chaos w głowie oraz przemyślenia młodego rapera.

Równocześnie ze startem preorderu pojawił się także nowy utwór od rapera – „QUEBONAFIDE„. Zapadające w pamięć wersy, kontrowersyjne linijki — to coś, do czego zibex już zdążył przyzwyczaić swoich fanów! Bijąca od niego charyzma i pokazywanie pazura to cechy, które mocno kształtują postać artysty.

Na płycie „XX” bywa smutno, depresyjnie, a po chwili wesoło i imprezowo — idealnie ujęta sinusoida, która towarzyszy muzykowi od lat. Sinusoida, z którą zmuszony był się zaprzyjaźnić i choć po części ją zaakceptować. Preorder dostępny jest na stronie www.zibexxsergiusz.pl!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ