fot. @ciociaewaaa_foto

Zeus, który niedawno gościł w naszym studiu – RAPNEWS STUDIO |zobacz zapis live streama!|, odwiedził również inny program.

W rozmowie z PrzekoTV ocenił twórczość Quebonafide i Białasa.

  • Bardziej podchodzi mi rap Białasa, ale z kolei Quebonafide jest bardzo ciekawym artystą w ogóle – wizerunkowo… Wniósł mnóstwo fajnych rzeczy do polskiego rapu, obaj wnieśli, ale mnie jest bliżej do rapu Białasa. – mówi Zeus.

Łódzki raper zaprezentował również swoje spostrzeżenie dotyczące dwóch dotychczasowych singli promujących nowy materiał Quebonafide zatytułowany „Romantic Psycho”.

  • Pierwszy utwór ok, ale ten drugi – „Jesień”, mi się bardzo podoba. Jest fajny. Ciekawe jest to, że nie jest bardzo energetyczny w stosunku do rzeczy, którymi przyzwyczaił słuchaczy, choć jest różnorodnym artystą – mi się wydaje, że jest to fajne. Super elementem jest nawiązanie do jego licealnego zdjęcia, które krążyło – bardzo fajny koncept. Ten minimalizm też mi się podoba. – ocenił Zeus.

Twórca płyty „W poszukiwaniu siebie” wypowiedział także o Białasa i jego „H8”.

  • To jest dla mnie kolejna fajna zmiana na polskiej rap scenie. Taka autorefleksja, którą Białas miał od zawsze i mówił ciekawe rzeczy. – przekazał.

Zgadzacie się z opiniami Zeusa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ