fot. fragment okładki "Karmel"

„Mrowisko” pochodzi z najnowszej solowej płyty B.R.O, pt. „Karmel”. Utwór pojawił się w części „Ogień”. Premiera krążka odbyła się 30 listopada.

OPIS:

KARMEL – czyli nowa płyta B.R.O to bez wątpienia jeden z najciekawszych, koncepcyjnych albumów tego roku. Jak wiadomo by wytworzyć spożywczy KARMEL potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy – CUKRU oraz OGNIA. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha – KARMEL.

Ten projekt to konceptualna płyta, a wręcz należałoby to nazwać podróż w głąb psychiki artysty, który odbywa terapię i rozmowę ze swoim tajemniczym doktorem. Kim jest doktor? A może tak naprawdę nie istnieje? Z jakimi problemami zderza się artysta? Odpowiedź na te pytania znajdziecie na Dr.Eams EP. Warto zaznaczyć, że ten materiał nigdy nie pojawi się w cyfrowej dystrybucji oraz oddzielnej sprzedaży i ma na celu docenić wszystkich prawdziwych fanów, którzy zamówili album w preorderze. Fizyczną wersję można zamawiać na www.bro-karmel.pl

TRACKLISTA:

 1. Zebra
 2. Nie Zdradzę
 3. Bla Bla Bla
 4. Mrowisko ft. Zeus
 5. Fifa&Pizza
 6. Na Mnie
 7. Zima Jak Lód ft. Merghani
 8. Karmel ft. TKM
 9. Plamy Na Obrusie
 10. Mała
 11. PowerBank ft. KaeN
 12. Nocny Film
 13. Deja Vu
 14. Różowa Chmura
 15. Escape