fot. mat. pras.

9 czerwca na Forcie II w Poznaniu, odbędzie się Festiwal Fort Fest Carnaval! Podczas tego wydarzenia na scenie pojawi się, m.in. duetu Oskar x Steez, działający pod szyldem PRO8L3M! 

PRO8L3M – to stołeczny duet obok którego nie sposób przejść obojętnie. Od momentu debiutu w 2013 roku, każde kolejne wydawnictwo przynosi platynowe płyty i elektryzuje coraz większe kręgi słuchaczy, co pociąga za sobą wyprzedane największe sale koncertowe w Polsce. Pełna popkulturowych nawiązań twórczość, tematyka nowych technologii i futuryzm zmieszane z sensacyjnymi opowieściami poruszają i łączą odbiorców różnorodnych gatunków- od hip-hopu po alternatywę. Najnowsze wydawnictwo zatytułowane ”Widmo”, nie tylko krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji i pułapek jej rozwoju, ale także nadaje kontekst całej dotychczasowej twórczości zespołu. Wyjątkowe widowiska świetlno-multimedialne sprawiają, że koncertów tego duetu się nie zapomina.

Kto wystąpi obok PRO8L3M-u?

Fort Fest Carnaval to festiwal muzyczny, który każdego roku gromadzi około 1000 osób. Odbywa się on na terenach unikalnych XIX-wiecznych Fortów Poznańskich, dzięki czemu posiada niesamowity klimat i nastrój, który pozostaje ze słuchaczem jeszcze przez długi czas. Tematem przewodnim jest wielowarstwowa muzyka elektroniczna, od ambientu, przez muzykę house, IDM, na dub kończąc.

  • W tym roku jednak – w przeciwieństwie do lat poprzednich – stawiamy na jeszcze większą różnorodność muzyczną, dlatego dwa dodatkowe dni wypełnione będą nie tylko elektroniką, ale także szeroko pojętą muzyką nowoczesną. Wystąpią, między innymi: PRO8L3M, KAMP!, Hope Leslie, Kwartz, Kalipo, Budakid, Leon / PL, Piotr Bejnar i wielu innych! – przekazali organizatorzy.

1-, 2- i 4-dniowe bilety są dostępne na stronie www.biletomat.pl. Wydarzenie na Facebook’u: DOŁĄCZ!