fot. mat. pras.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk formacji JAHBESTIN – „Nie ma miejsca jak dom”, do którego dograli się Mol Bank i Chvaściu (Silesian Soundsystem).

Singiel jest utrzymany w klimatach folkowo-rapowych, więc jest idealną propozycją dla tych osób, które szukają w muzyce niestandardowych rozwiązań.

Utwór znajduje się na albumie Jahbestin, zatytułowanym „NOIZ”, którego premiera sklepowa odbyła się 17 maja br. Fizyczną wersję można wciąż zamawiać na stronie www.empik.com.

Grupa wraca po pięciu latach z albumem. Zespół jest znany z muzyki rap i reggae, jednak fani muzycznych eksperymentów i świeżego, tanecznego brzmienia również powinni zainteresować się jego wydawnictwem. Co ważne, nie jest to muzyka wyłącznie rozrywkowa – Artyści nie unikają trudnych tematów społecznych i pamiętają, jak ważny w muzyce jest przekaz.

Muzycy biorący udział w nagraniu: Adam Drzewiecki, Marcin Knutelski, Mol Band, ROY, Tadek Firma, Czasin, Kasia Godzisz, Boleo, Primo Man, Chvaściu Silesian Sound, Asteya Dec, Jakub Grzesło, Łukasz Batóg, DJ Avens, Wojciech „Guma” Gulis.

Tracklista:
1. Lachy (feat. Mol Band)
2. Nie zamulam
3. Nadszedł czas
4. Lepsze jutro (feat. Asteya Dec)
5. Haze (feat. Czasin)
6. RESET (feat. Kasia Godzisz)
7. Cudze chwalicie swego nie znacie (feat. Kapela ROY)
8. Jak przed chwilą (feat. Łukasz Batóg)
9. ZION Armia II (feat. Czasin, Boleo, Kasia Godzisz, DJ Avens)
10. Demokracja (feat. Tadek Firma Solo)
11. Wir wydarzeń (feat. Primo Man)
12. Ziarno
13. Nie ma miejsca jak dom (feat. Mol Band, Chvaściu)