fot. @BezimienniBanda

23 czerwca 2019 roku, odbędą się Dni Bytomia podczas których zagra, m.in. zespół Bezimienni. Niestety, zazwyczaj dobre wiadomości idą w parze z tymi złymi. I tak jest w tym przypadku…

  • Jest to Nasz pożegnalny koncert. Ostatni raz gramy dla was jako zespół, skład Bezimienni. – przekazał Ostry na swoim profilu w social mediach.

Ta informacja zaskoczyła nie tylko nas, ale i wszystkich słuchaczy. W ostatnich latach zarówno Ostry, jak i Ryjek, postawili na solową twórczość. Pierwszy z nich wydał: „Cztery wiosny” (2014) i „Rysopis” (2018), natomiast drugi jest w trakcie tworzenia albumu „PTBJL: Po To By Jednoczyć Ludzi” [zobacz zapowiedź i pierwszy singiel na rapnews.pl!].

Bezimienni mają na swoim koncie takie wspólne płyty, jak: „Verba Veritatis” (debiutancki nielegal z 2005 roku) i cztery kolejne – już oficjalne – „Granda” (2006), „Walka” (2008), „Co mnie nie zabije to mnie wzmocni” (2011) i „5” (2016).

Który utwór zespołu, najbardziej zapadł Wam w pamięć? Piszcie w komentarzach…

MAMY TO !DNI BYTOMIA 2019!To ta dobra wiadomość.Gorsza to ta że jest to Nasz pożegnalny koncert. Ostatni raz gramy dla was jako zespół, skład Bezimienni. Bądźcie z nami 23 czerwca !Piona dobrym ludziom!

Opublikowany przez OSTRY Bezimienniego Środa, 15 maja 2019