fot. mat. pras.
  • 2019 dla mnie był bardzo ważnym rokiem. W tym oto roku spłodziłem 6 już album, a do tego drugie dziecko. – przekazał autor.

Diflowi bardzo zależało, aby „Boska Komedia” pojawiła się jeszcze w 2019 roku. Jego symboliczna liczba to 19 – zatem samo przez się rozumie, że kiedy indziej niż teraz? Album gotowy był już w marcu br., ale wtedy do gry wszedł label, który zaoferował raperowi wydanie jego albumu. Niestety z przyczyn niezależnych od Difla, wszelkie plany rozwiały się jak pierze na wietrze. Zostało dosłownie półtora miesiąca, aby zamknąć wszelkie sprawy promocyjne i udało się! Własnym sumptem, czyli pod szyldem 19 Sound StudioDifel po paru latach pojawia się z nowym materiałem.

Dziś 30/12/2019 roku w całości ukazuje się „Boska Komedia” LP

Jako ostatnia premiera 2019 roku mamy nadzieję, że będzie to bardzo dobrze odebrany album rapowy pośród słuchaczy.

Już dziś można odsłuchać cały album na wszystkich serwisach streamingowych. Natomiast kolejne teledyski będą pojawiać się na kanale Difla po kolei w następnych tygodniach. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia i odsłuchu utworu „Poker”, do którego muzykę zrobił Mercel, natomiast aranżacją oraz mix/master zajął się Pereł w Black Pearl Studio.

  • Miłego odsłuchu i wszystkiego dobrego w nowym roku, życzy Wam Difel.