fot. @ciociaewaaa_foto

Bilon jest w ostatnim okresie aktywny muzycznie, a to wszystko za sprawą najnowszej płyty Hemp Gru  „Eter”, która ukazała się pod koniec roku oraz zaangażowania się w kilka projektów. Warszawski raper przygotowuje, m.in.: pierwszą wspólną płytę z Kaczym, a także następcę „3xNie” z 2015 roku.

  • Praktycznie mamy gotowy materiał. W tej chwili nasza twórczość wygląda na tyle spokojnie, że zupełnie nie mamy ciśnienia z wydawaniem. Tworzymy dużo rzeczy, które leżakują w szufladach. Szykujemy się do tego, żeby wykluć ten materiał jeszcze w tym roku! – przekazał BPP w rozmowie z Mada F.
  • Będzie to limitowana edycja fizyków. Zapewne coś tam wrzucimy również do Internetu, ale to będzie raczej „zbunkrowana” muzyka, która nie będzie w szerokim zasięgu. – dodał.

Kolejnym przedsięwzięciem, nad którym reprezentant Hemp Gru pracuje od dłuższego czasu jest „Warszawski rapton”. Ta nazwa jest już wszystkim dobrze znana, ponieważ utwór o takim tytule znalazł się na debiutanckim solowym krążku rapera.

  • Tak nazywam ten styl, który nazwałem i zapoczątkowałem na płycie „3xNie”. W tym tonie i w tym klimacie będzie cały album. Też praktycznie jest gotowy, bawimy się brzmieniami. – powiedział Bilon.

Współzałożyciel DIIL Gangu zapowiedział jednocześnie, że premiery „Warszawskiego raptonu” można spodziewać się na wiosnę 2020 roku.