fot. kadr z klipu

Do sieci trafił kolejny teledysk od Zbuka, pt. „Dwa światy”. Za produkcją bitu stoi Trzybeatz. Z kolei klip stworzyła ekipa easymonday. Utwór promuje album „Konsekwentnie” prudnickiego rapera.

„Konsekwentnie” to czwarty solowy album ZBUKA, będący następcą ozłoconego już krążka „W drodze po nieśmiertelność” z 2016 roku. Prudnicki raper od samego początku promocji najnowszego materiału daje jasno do zrozumienia, że będzie to jego najbardziej dopracowany i najlepiej brzmiący album w karierze. Hitowy singiel „Ostatni drink” w ciągu niecałego miesiąca od premiery zanotował ponad 4 miliony wyświetleń. Z kolei utrzymany w zdecydowanie mroczniejszym klimacie singiel „Coś ze mną nie tak” pokazuje różnorodność brzmień, jaką zawarł na „Konsekwentnie” ZBUKU. Wszystkie single znajdziecie na portalu rapnews.pl. Więcej informacji o albumie – kliknij tutaj!

Trwają również eliminacje do konkursu #RWP2018, gdzie wśród jurorów znajduje się, m.in. Zbuku. Chcesz wziąć udział? Szczegóły są dostępne na rapwpolsce.com