Zbuku, The Game, Peja „Young Blood, Old Rules” – premiera klipu

Historyczna współpraca właśnie ujrzała światło dzienne

Po licznych zapowiedziach nareszcie jest jedna z najciekawszych kooperacji w historii polskiego rapu. Zbuku do tytułowego utworu „Young Blood, Old Rules” postanowił zaprosił legendy. Gościnnie pojawili się The Game i Peja.

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

Zbuku promuje płytę „Young Blood, Old Rules”

Young Blood, Old Rules” to flagowy numer z nadchodzącego solowego albumu. Łącznie Zbuku przygotował aż 18 numerów z udziałem wielu gości. Do wspomnianego singla dograli się The Game i Peja. Tę trójkę wsparli również DJ Element i RX, który przygotował warstwę muzyczną nagrania.

Jak powstał utwór?

  • 03.2018r. – Chada zaprosił mnie na koncert The Game’a przed którym to grał support. Był to pierwszy koncert po jego wyjściu na wolność. Każdy kto zna Tomka, wie jakim fanem Game’a był. Przez lata znajomości również we mnie zaszczepił miłość do jego muzyki i osoby! Koncert przed Nim bardzo dużo dla Niego znaczył. Nie mówiąc już o wymarzonym featuringu. W jego domu w honorowym miejscu wisiała koszulka z podpisem Game’a, która była oprawiona w antyramę. Warto wspomnieć, że to nie był zwykły support, gdyż koncert Chady trwał 1,5h i zrobił. Był to też niestety ostatni raz kiedy widziałem się z nim na żywo. Niedługo potem, bo 18.03 już go z Nami nie było. Na tym samym koncercie pierwszy raz spotkałem i poznałem swoją narzeczoną- Oktawię, która jak się okazało również jest fanka Game’a. Feat z The Game’m to było marzenie Tomka, 2 lata po jego śmierci okazało się że RX ma bity, które Tomek wybierał na album „Recydywista 2”. Jak tylko usłyszałem ten bit, to od razu wiedziałem, że to jest to! Gangsta shit rodem z albumów Chady i Game’a. Udało mi się skontaktować z Game’m, doprowadzić do powstania tego numeru wraz z teledyskiem, na bicie który wybrał jeszcze Tomek- brzmi jak historia z filmu. Zaprosiłem do tego legendę z Polski – @pejaslumsattack , przy muzyce którego dorastałem- spełniając tym samym kolejne muzyczne marzenie, a finał tej historii usłyszycie i zobaczycie w ten piątek. Chociaż wiele osób będzie deprecjonowało, lub już deprecjonuje ten utwór jeszcze przed jego przesłuchaniem (bo za ile, bo już ktoś to zrobił,bo zwrotka nie będzie napisana pod to etc. etc..). To chcę tylko napisać, że jestem z niego bardzo dumny, bardzo dużo dla mnie znaczy i nigdy nie myślałem, że uda mi się coś tak wielkiego zrealizować. Spełniłem marzenie swoje i swojego przyjaciela i wiem, że on również gdzieś tam jest teraz ze mnie dumny. Jeżeli chłopak z Prudnika może nagrać numer z The Game’m i Peją, to wszystko jest możliwe! Wiara Gwarancją Wygranej! – przekazał jeszcze przed premierą klipu.

Zobacz też zapis rozmowy z BRONX7, która miała miejsce na żywo w Rapnews Studio. Marcin Blind wraz z raperką poruszyli przede wszystkim tematy muzyczne, choć nie brakowało prywatnego spojrzenia na świat. Wejdź na YouTube!

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Pęku: „Rap to ciężki kawał chleba” – raper wydał płytę, zapowiada kolejne V.E.T.O!

Pęku wrócił ostatnio z najnowszym albumem i co ciekawe, nie robi dłuższej przerwy. Właśnie...

Popek z… nową twarzą! Szalony raper, szalone tatuaże:„Boże wyrwij mi rogi z czaszki” [VIDEO]

Popek, czy to Ty? - takie pytanie od lat krążyło w sieci. Teraz można...

Kazior już na wolności! Był w zakładzie karnym w Berlinie

Kazior jest w trakcie promocji swojego najnowszego solowego albumu. Jednak raper musiał zmienić swoje...

Young Leosia i Bambi w Fame MMA – mamy deklaracje raperek

Young Leosia i Bambi pojawiły się jako goście specjalni w studiu Fame MMA podczas...

AKASH: „Zawiodłem najbliższych. (…) Czas rozprawić się z kur**mi”

AKASH zaskoczył wszystkich emocjonalnym wpisem, który umieścił w mediach społecznościowych. Wynika z niego, że...

Josef Bratan kilka razy na deskach. Raper reaguje na porażkę z Wiewiórem

Josef Bratan doświadczył swojej pierwszej przegranej podczas gali Fame Friday Arena #2. Jego rywalem...

Błażej Jankowiak z 9LiterFilmy pracuje nad filmem. Wystąpi w nim m.in. O.S.T.R.!

Błażej Jankowiak, znany członek ekipy 9LiterFilmy, ogłosił na swoich mediach społecznościowych wyjątkową wiadomość, która...

Preorder „Uwolnić Bonusa”. Czerwin TWM, Dobry Dzieciak, Janusz Walczuk, Małach – nowy klip

Mamy mocne info związane z projektem "Uwolnić Bonusa", którego inicjatorem jest Czerwin TWM. Oprócz...

Daria Zawiałow i Taco Hemingway z „SUPRO”. A w klipie Tomasz Kot!

Wspólny utwór Darii i Taco Hemingwaya to ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu „Dziewczyna Pop”. Zobacz...