fot. kadr z video

Pod koniec ubiegłego roku, Zbuku wypuścił swój najnowszy muzyczny projekt, pt. „Konsekwentnie”. Tuż po jego premierze, od razu zabrał się za przygotowanie kolejnego materiału, którego szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Prudnicki raper oprócz nagrywania „solówki”, wystartował z nową inicjatywą, jaką jest „Moje szalone życie”. – Będzie to seria filmików, które zostały przeze mnie nakręcone podczas podróży, koncertów, backstage i wielu innych życiowych sytuacji. Są to moje amatorskie nagrania kamerką GoPro, które przybliżą wam trochę zza kulisowego życia. Kamerka towarzyszy nam od kilku lat, ale dopiero teraz postanowiłem podzielić się z wami tymi nagraniami. – przekazał Zbuku.

W odcinku pierwszym, zatytułowanym „ALPY” – zaprezentował ujęcia z wyjazdu do najwyższego łańcucha górskiego Europy. – Uczyłem się tam jeździć na desce, poznawałem piękno wysokich gór, oraz grałem koncerty. Filmy nie są ułożone chronologicznie. W Alpy latamy już od jakiś 4 lat. Na kilku wyjazdach był z nami niezastąpiony duet Małach/Rufuz. – dodaje.

„ALPY” możecie zobaczyć poniżej:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ