“KONSEKWENTNIE” – Zbuku ujawnił tytuł kolejnej solowej płyty

Pod koniec ubiegłego roku na kanale Step Records pojawił się singiel, pt. “Korzenie” promujący nową solową płytę Zbuka |sprawdź!|. Jak mówi artysta w rozmowie z portalem Rap News: “płyta jest już skończona z mojej strony. Wszystkie moje zwrotki są już nagrane, zostali mi tylko goście – przykładowo Rufuz i Małach. Ze swojej strony już płytę zamknąłem. Zostały mi gościnki, aranże, mix, master i mamy to…“.

Czego będzie można spodziewać się po nadchodzącym krążku? “Myślę, że będzie to nowość, ale dalej w moim klimacie, żeby fan nie zaskoczył się na tyle, żeby powiedział: “kurcze, to nie jest już ten Zbuku” czy, że nagle mi coś odwaliło i zrobiłem całą płytę na Autotune. Przy tej płycie czuję, że muzycznie i przede wszystkich tekstowo, nagrałem najlepszą płytę w swoim dorobku” – zapowiada.

Kolejną ciekawą informacją jest prawdopodobna data premiery albumu, którą raper planuje w dniu swoich 26 urodzin, czyli 19 września: “chciałbym, aby osoby zamawiające album w preorderze otrzymali go w dniu 19 września, a premiera sklepowa odbyłaby się 21 września“. Poznaliśmy również tytuł – “KONSEKWENTNIE”: “trzeba robić swoje, nie poddawać się i iść przed siebie” – dodaje na koniec.

fot. źródło: www.facebook.com/zbuku

Tagi: rap raper hip hop

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ