fot. @dudek_p56_

Minął już ponad rok od premiery ostatniej solowej płyty warszawskiego rapera. Wówczas Dudek P56 wypuścił na światło dzienne „My Tape. D12”, do którego dograli się zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści. Kolejny materiał, zatytułowany „Dwa Światy” – zapowiada się bardzo ciekawie.

Jak może wskazywać sama nazwa nadchodzącego wydawnictwa – raper prawdopodobnie połączy swoje siły z osobami, z którymi dotychczas nie współpracował, a także mają zupełnie inny styl od tego, który prezentuje gospodarz projektu. Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy na rapnews.pl o tym, że w studiu Dudka gościł Ten Typ Mes – wszystko wskazuje na to, że to właśnie założyciel wytwórni Alkopoligamia.com dograł się na „Dwa Światy”.

Wczoraj wieczorem potwierdzony został natomiast… Zbuku. To twórcę takich hitów, jak: „Młoda krew”, „Do końca”, czy „Witamy w Polsce” – usłyszymy na 13. solowym krążku właściciela P56 Label. Obu panów jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji usłyszeć na jednym bicie.

  • Dziś odwiedził mnie @zbuku_yb. Połączyliśmy wspólnie siły i nagraliśmy kozacki kawałeczek na mój najnowszy album „DWA ŚWIATY”. Wkrótce więcej info odnośnie albumu.. Czekacie ?🤙 – przekazał Dudek na Instagramie.