fot. @dudek_p56_

Jak już informowaliśmy kilka razy na portalu rapnews.pl, Dudek P56 pracuje nad swoim trzynastym(!) solowym projektem, który postanowił nazwać – „Dwa Światy”. Warszawski raper ujawnił właśnie, kiedy nastąpi jego premiera, a także jak wygląda front okładki nadchodzącego wydawnictwa.

Krążek ukaże się nakładem P56 Label i ujrzy światło dzienne 20 września 2019 roku. Z racji tego, że do tego dnia zostało kilka tygodni, lada moment ma wystartować przedsprzedaż „Dwóch Światów”.

  • Choć to już mój 13-nasty album myślę, że miło Was zaskoczę na płycie znajdziecie gości, z którymi po raz pierwszy miałem okazję współpracować. Są to, m.in.: Ten Typ Mes, Fu, Zbuku oraz wielu innych… – przekazał raper w social mediach.

Dudek dodał również, że niebawem ogłosi kolejne wieści o płycie i udostępni pierwsze single.

View this post on Instagram

Siemanko , chciałbym dziś wam przedstawić okładkę mojego najnowszego już 13-nastego solowego albumu. 💿 "DWA ŚWIATY" bo taki nosi tytuł krążka który ukaże się już 20.09.2019 A już na dniu udostępnimy wam preorder który będziecie mogli zakupić na stronach : ⏩www.p56.pl ⏩www.preorder.pl Choć to już mój 13-nasty album myślę, że miło was zaskoczę na płycie znajdziecie gosci z którymi po raz pierwszy miałem okazję współpracować są to m.in. Ten Typ Mes, Fu,Zbuku oraz wielu innych.. Mordeczki moje kochane zmieniamy profilówki już standardowo i PUSZCZAMY dalej w obieg.. 🤙🤙🤙 Wkrótce jeszcze więcej informacji oraz SINGLE także bądźcie czujni 🔥🔥🔥🔥🔥🔥 ELO LABEL ! 🤙🤙🤙

A post shared by DUDEK P56 OFFICIAL (@dudek_p56_) on