Zawodnik MMA chce się bić z Żuromem. Ten odpowiada: ‘Śmieszny gostek i niech poczeka na swoją kolej’

Zamieszanie wokół potencjalnej walki Żurom vs Sobota.

Wokół potencjalnego starcia Żuroma z Sobotą na gołe pięści w federacji GROMDA zrobił się naprawdę wielki szum. I to nie za sprawą wielkich sportowych emocji, a raczej tego wszystkiego, co dzieje się obok. Trzeba podkreślić, że zielone światło na zorganizowanie takiego pojedynku dał jeden z włodarzy wspomnianej federacji – Mariusz Grabowski. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni z walki Żurom vs Sobota. Negatywnie na taki freakfight, na który według nich w Gromdzie nie ma miejsca – jest spora część jej reprezentantów. Miejsce w szeregu Żuromowi chce pokazać zawodnik MMA – Sonić Valerianov.

  • Post ten piszę po długiej konsultacji z moim serdecznym kumplem Łukaszem Parobiec, podczas której rozmawialiśmy na temat ostatnich ekscesów niejakiego podrzędnego” bandyckiego” rapera Andrzeja Żuromskiego, który – jak to ma w zwyczaju – “na aferę” chce się gdzieś wepchnąć. Tym razem postanowił, że będą to sporty walki, a dokładniej GROMDA, co jest jeszcze wiekszą żenadą biorąc pod uwagę fakt jakiego kalibru zawodnicy tam rywalizują. Tego, z kim i dlaczego chciał walczyć “żur” nawet nie będę komentował, bo to jest po prostu porażka. De facto prawdą jest (i Łukasz Parobiec może to potwierdzić), że nieoficjalnie to ja rozpocząłem bojkot Twojej głupoty jako fan GROMDY i porozmawiałem z G.O.A.T.E.M, że tak nie może być. “Parowóz” wziął sprawę w swoje ręce i skończyłeś jak skończyłeś, jak zwykle się tłumacząc. Bo z tego jesteś znany Ty i ta Twoja “charakterność”, z tłumaczenia się i użalania. Taki z Ciebie ulicznik, a nie wiedziałeś jak powinieneś się zachować wchodząc na czyjś teren. Widziałem wiadomość jaką napisał do Ciebie jeden z weteranów GROMDY – Capo, który zaproponował Tobie udział w turnieju, na co oczywiście nie odpowiedziałeś. Jednak napisałeś do innego zawodowego zawodnika – Adama Wiśniewskiego, oczywiście z żalem pisząc, że Ty masz jaja i walkę z nim możesz zaakceptować. Chłopie, Ty nie masz prawa konfrontować się z jakimkolwiek poważnym zawodnikiem sportów walki. Wyglądasz jak podstarzały, ulany, wyłysiały inwalida z przytułku dla umysłowo chorych w Choroszczy. I Ty zaczynasz narzucać jakiekolwiek zasady? Z tym nie będziesz walczył, bo za ciężki, z tamtym nie, bo noga Cię boli, jesteś po rehabilitacji. Jeszcze z innym nie, bo Ty nie będziesz zbijał do śmiesznej wagi koguciej, czy piórkowej… Jeżeli tak się sprawy mają, to posłuchaj mnie teraz Ty przygłupi Karawaniarzu. Tak się składa, że ta śmieszna waga kogucia, czy piórkowa, to nawet też nie jest do końca moja waga, jednak śmiem twierdzić… Jak wiem… że ile byś nie ważył, ile byś się nie przygotowywał, to nie miałbyś najmniejszych szans w starciu z małym, zwykłym chłopakiem, który trenuje dla siebie prawie całe swoje życie. Nie ma najmniejszej możliwości, żebyś mógł mi zagrozić w jakikolwiek sposób. Piszę to jako głos wszystkich takich chłopaków jak ja, którzy trenują całe życie z pasji i miłości do tego sportu, dla których nie pieniądze, a sama możliwość wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu, jakim jest GROMDA, wśród takich gladiatorów, jak G.O.A.T, CAPO, HUNTER, MAXIMUS, ŁAZAR, ZADYMA, VASYL, TYSON i wielu innych – jest marzeniem i zaszczytem bez względu na pieniądze, bo nie walczy się dla pieniędzy. Ale akurat Ty nie masz o tym bladego pojęcia. Bo skąd masz mieć? Z nagrywania chuych płyt? Czy kręcenia afer na pierdniu głupot w internecie i opowiadaniu, że jesteś GIT-em z zasadami. Stary, kogo to k**wa interesuje? Jedyne, w czym jesteś dobry, to w byciu klaunem, bo jesteś takim klaunem, jakiego nie miał w swoich szeregach Cyrk Zalewski w czasach swojej świetności.” – przekazał.
  • Z tego miejsca rzucam Tobie wyzwanie i proszę zawodników GROMDY o poparcie, aby udowodnić, że ten sport idzie w bardzo złą stronę, przez takie osoby, jak właśnie osobnik, którego ten post dotyczy. I nie ma w nim miejsca dla kogoś takiego. Nie interesują mnie pieniądze, nie interesują mnie warunki. Możesz ważyć ile chcesz i przygotowywać się ile chcesz. Myślisz, że wrzucanie zdjęcia owsianki lub video z morsowania uczynią z Ciebie gladiatora? Wyglądasz jak mors to fakt i jeżeli dostanę szansę na obnażenie kogoś takiego jak Ty i udowodnienie, iż w tym sporcie nie ma miejsca dla takich karawaniarzy jak Ty, to jak ten mors na brzegu po wyrzuceniu przez ocean będziesz leżał po walce z takim małym, zwykłym chłopaczyną jak ja. Miał być filmik, ale nie jestem jakąś
    Al-Ka’ida, żeby nagrywać tutaj jakieś pogrożki… Jeżeli kogoś z zawodników zakorzenionych mocno z GROMDĄ dotknął ten post i jest nim zniesmaczony, to przepraszam.
    Proszę dac znać przez Łukasza Parobca i on natychmiast zniknie, bo tylko tych osób zdanie się dla mnie w tej kwestii liczy. A do wszystkich takich kasztanów jak ten “żur”… “Pierdoli mnie krytyka i złe słowa. / Spływa to po mnie jak chu**we dissy żuroma!”. Z poważaniem do wszystkich osób związanych mocno z organizacją GROMDA – Sony
    .” – dodał.

SPRAWDŹ TO: ’Chcę legalnie obić mu gębę’ – Żurom o tym, dlaczego chce walczyć z Sobotą

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Żuroma:

  • Niech młody tak się nie spina, bo mu żyłka pierdząca pęknie. Jestem gotów w przyszłości, tak jak sobie życzy, zawalczyć z nim w GROMDA, ale najpierw Sobota w sobotę, w piątek kiedyś on może być. Sapie strasznie i dyszy, skoro tyle ćwiczy czasu, to czemu o nim dopiero usłyszałem teraz. Jak dziecko pisze o zgodę na publikowanie swojego postu, bo kolega mu pozwolił zamieścić, bo się skonsultował z nim i ogólnie myśli, że jak będzie pajacował za pomocą wulgarnych słów, to będzie bardziej męski i “fajny” haha. Nie pasuje mu, co jem, że morsuję, mój rap, moje życie i ogólnie on jest wyrocznią i wypowiada się za cały świat sportowy, a mamy wspólnych znajomych i mi bekę z gościa cisną w wiadomościach prywatnych. Jak go parowozy interesują, to niech się wybierze do starej zajezdni PKP i jeszcze jak jest “prawilny i szczery z przekazem”, to niech powie, że jest zagorzałym fanem Peji i go to boli, że Żurom ma szansę uczciwie zarobić haha. Śmieszny gostek i niech poczeka na swoją kolej, bo nie jest dla mnie kimś, kto rzuci mi wyzwanie i ja już muszę z miejsca podniecony to przyjmować. Walczył w GROMDA? Nie widziałem… więc sobie promocję wymyślił na mnie i walki chce. Poczekaj smerfie, może się uda… Jednak to nie Ty będziesz stawiał mi warunki chłopczyku, bo podrośnij trochę wiekowo i mentalnie skoro fizycznie już nie wyszło. Weź sobie na wstrzymanie i mów zawsze za siebie, a nie proś kogoś o pozwolenie na napisanie posta, bo to śmieszne i żenujące. Nie neguję tego, że ćwiczysz i regularnie trenujesz, ale kultury trochę by Ci się przydało chłopaczku i trochę więcej w życiu osiągnąłem niż Ty i przeżyłem, więc jak Ci urosną włoski na jajkach i dostaniesz męskiego zarostu, to wrócimy do tej propozycji. Póki co, podglądaj moje profile dalej, co jem, kiedy morsuję jak żyję (bo widzę cię to kręci na maksa). – napisał.

Co myślicie o całym tym “zamieszaniu”?

fot. @andrzej.zurom.zuromski

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Sarius zawalczy na Fame MMA: „Zostałem wezwany z innego świata”

Wczoraj wieczorem jak grom z jasnego nieba spadła informacja o zakontraktowaniu Sariusa przez włodarzy...

Bedoes ambasadorem FIFA 22: „Wielkie rzeczy w drodze”

FIFA to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii. Coroczna seria zbiera masę...

Oliwka Brazil x Szpaku? „Królowa i król – mocne połączenie”

Gościnne udziały na kawałkach Smolastego - "Playboy" i "Oh Daddy" oraz w pełni solowy...

Kubańczyk o Bedoesie: „W internecie udaje zupełnie inną osobę” [VIDEO]

Kubańczyk zna się z Filipkiem od dłuższego czasu. Reprezentant QueQuality wspierał go jeszcze wtedy,...

[OFICJALNIE] Sarius zawalczy w klatce!

Aktualnie trwa II konferencja prasowa przed nadchodzącą galą Fame MMA 11, która odbędzie się...

Filipek z follow up’em do słów Bedoesa: „Muzycznie się skończyłem” [VIDEO]

Filipek wypuszczając premierowy klip zrealizowany do kawałka "Cyganeczko" rzucił follow up do słów Bedoesa...

Yowee vs Prezesura: Rapnokaut4 Patriotic Stage Cup – kto wygrał walkę? [VIDEO]

Do sieci trafiła kolejna walka z 1/8 finałów (ale pierwsza z 2. części) Rapnokaut4...

#OceńWersy – najlepsze reakcje 3. sezonu

Zobaczcie mix reakcji raperów, którzy wzięli udział w zakończonym 3. sezonie #OceńWersy, realizowanym przez...

Chivas trafiony butelką podczas koncertu [VIDEO]

Podczas występu Chivasa w Krakowie doszło do małego incydentu. Reprezentant GUGU został trafiony butelką...