fot. kadr z „Skandal. Ewenement Molesty – zwiastun”

Zgodnie z opisem filmu „Skandal. Ewenement Molesty”, który został przesłany przez autorów tego projektu, jest to wehikuł czasu. Ma on przenieść nas do lat ’90, kiedy to na ursynowskich blokowiskach powstał skład Mistic Molesta |kliknij tutaj, aby zobaczyć zwiastun!|.

  • (…) lata ’90, które wyłaniają się gigantyczną mocą z tej produkcji. Napoje w puszkach, zapiekanki, gumy Turbo i bazar pod Stadionem X-lecia, czy Pałacem Kultury, to były symbole tamtych czasów. Właśnie wtedy powstawała płyta „Skandal”. – mówi Vienio po obejrzeniu filmu dokumentalnego o jego macierzystym składzie.
  • Wtedy bardzo trudno było mieć fajne sportowe buty, czy kolorowe ciuchy. Wszystko było w jakiś sposób kombinowane. Narzędzia hip-hop’owe takie, jak sampler, czy gramofon to też była rzadkość. I właśnie w takich warunkach powstała płyta „Skandal”. Warto sobie o tym przypomnieć i warto o tym pamiętać. – dodał.

Jesteście ciekawi tego filmu? Nie możecie się go doczekać? Premiera przewidziana jest na wrzesień 2020 roku.

Vienio #warto czekać

#Vienio – tego Pana chyba nikomu nie musimy przedstawiać. 😉Posłuchajcie co sądzi o filmie "Skandal. Ewenement Molesty" i dlaczego uważa, że warto go zobaczyć. Zapiekanki, gumy turbo i bazary – tak się żyło w latach 90-tych #skandal #molesta #film #film_skandal

Opublikowany przez Skandal. Ewenement Molesty Środa, 10 czerwca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ