fot. mat. pras.

Wytwórnia Rap w Polsce oraz Polska Produkcja prezentują kolejny utwór promujący album Zapałka x Skrent, pt. “Po staremu”. Tym razem jest to “Perpetuum mobile”. Singiel oraz odsłuch całej płyty znajdziecie również w wersji elektronicznej w najlepszych serwisach streamingowych: soundline.biz/ZapalkaSkrentPostaremu

Album w wersji fizycznej można zamawiać na www.warmiosfera.pl

2. października, nakładem wytwórni Rap W Polsce, odbyła się premiera albumu utalentowanej raperki pochodzącej z Olsztyna – Zapałki, który stworzyła wspólnie z tamtejszym producentem muzycznym – Skrentem. Przygotowali oni płytę, pt. “Po staremu”, utrzymaną w klasycznych klimatach, z samplowanymi brzmieniami oraz z dużą ilością granych elementów. To wszystko, w połączeniu z wokalem Zapałki, jest gwarancją bardzo dobrej jakości tego krążka.

Wszystkie klipy oraz utwory, będą dostępne w serwisie YouTube na kanale: www.youtube.com/user/rapwpolsce oraz w najlepszych polskich i zagranicznych serwisach streamingowych takich, jak: Spotify, Tidal, czy Google Play.

“Po staremu” w wersji fizycznej można zamawiać na stronie: www.warmiosfera.pl oraz bezpośrednio u artystów na @PolskaProdukcjaOnline (dla tych, którzy zamówią poprzez stronę Facebook’ową, czeka mała niespodzianka).

Tracklista “Po staremu”:
1. Intro
2. Bezsens
3. Nie czuję misji
4. Kupon
5. Mamo
6. Substytut
7. Perpetum Mobile
8. Wąska droga
9. Kraina wielkich życzeń
10. Wędrowiec ft. Frenchman

RAP W POLSCE 2018

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ