Kłótnią między byłym, a obecnym właścicielem StoproRap środowisko hip-hop’owe żyje od kilku dni. Swój punkt widzenia na temat tej sytuacji przedstawił m.in. założyciel wytwórni Szpadyzor RecordsMichał Kwiatek.

 • #niejesteśstoprobojesprzedałeś
  Przepis na dramat w internecie, wzbudzający wzrost zainteresowania własną osobą:
  1) sprzedać firmę za pieniądze, pozbyć się jej zgodnie z prawem, w pełni świadomie
  2) oskarżyć nowego nabywcę o prowadzenie tej firmy według własnego pomysłu i ze swoją strategią
  Myślę, że wiele osób powinno powiedzieć to wprost i stanąć w obronie Remigiusz Remo Łupicki. Wini przekracza granicę dobrego smaku, publikując w internecie oskarżenia, napuszczając setki dzieciaków na człowieka, któremu wcześniej sprzedał przedsiębiorstwo, czerpiąc z tego określoną korzyść. Wini, opamiętaj się bracie, tak się po prostu nie robi.
  Czy mam prawo się wypowiadać? Myślę, że mam – prowadziłem wytwórnię, a jak przestałem to po prostu backatalog oddałem moim kolegom artystom, uznając, że to ich dzieła. Nie handlowałem tym, ale szanuje ludzi którzy prawa skupowali i mogą to robić. Tylko jakim prawem obrażają i napuszczają internet na swoich kontrahentów?

#niejesteśstoprobojesprzedałeśPrzepis na dramat w internecie, wzbudzający wzrost zainteresowania własną osobą:1)…

Opublikowany przez Michała Kwiatka Piątek, 25 września 2020
Wini o Remiku z MyMusic „oszukał mnie”‼️

Wini o Remiku z MyMusic „oszukał mnie”‼️Zapytaliśmy czy Wini podpisałby kontrakt z Fergusonem i jak się czuje po sprzedaży StoproRap.

Opublikowany przez rapnews.pl Środa, 23 września 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ