fot. kadr z klipu "Yeah bwoy"

Pod koniec czerwca zakończyła się przedsprzedaż limitowanej wersji albumu “Mutylator”, którego premiera zaplanowana jest na 5 października. Poznaliśmy już jeden z singli, pt. “Yeah bwoy”, który cieszy się bardzo dużą popularnością. W serwisie YouTube osiągnął już prawie 5,5 miliona wyświetleń |sprawdź!|.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że gościnnie na projekcie pojawi się trzech zagranicznych gości. Poznaniak na razie nie ujawnił, kogo będzie można usłyszeć. Jakie są Wasze typy? Zachęcamy do komentowania na fanpage: Rap News oraz na portalu RapNews.pl.

Po albumie “Mutylator” można spodziewać się wszystkiego, ale jak sam Słoń zapowiada: “jest to najlepszy materiał jaki nagrałem, w zasadzie nie lubię takich stwierdzeń ale pa na to jaki ze mnie hipokryta heheszki” – napisał niedawno raper na łamach swojego fanpage.

Reprezentant WSRH dodał również, jakich utworów będzie można spodziewać się na nadchodzącym projekcie: “Jak już wspominałem jakiś czas temu na krążku znajdzie się najbardziej “osobisty” numer jaki nagrałem (niedługo kręcimy do niego klip) ale również znajdą się również najbardziej poj***ne wersy jakie napisałem. Ci z was którzy znają moje poprzednie bebły więdzą czego się można spodziewać, ale generalnie przekroczyłem kolejną granicę w swojej twórczości if you know what I mean“.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ