fot. Łukasz Ziętek

31 października ukazał się nowy długogrający album Żabsona. Jeszcze przed oficjalną datą premiery „Internaziomal” artysta wyruszył w promującą nowy materiał trasę koncertową, która na obecny moment liczy aż 16 miast w całej Polsce. Kulminacyjnym punktem Internaziomal Tour będzie warszawski koncert premierowy, który odbędzie się 28 listopada w Progresji.

Żabson ujawnił personalia gościa, którzy pod koniec listopada wystąpią razem z nim na stołecznej scenie. Wśród potwierdzonych artystów są m.in. Beteo, Borixon, Deemz, DZIARMA, Kizo, Monkey 67, Qry, Sapi Tha King, White 2115, Young Multi, Yzomandias i ZetHa. Jak zastrzega sam gospodarz ta imponująca lista może jeszcze ulec rozszerzeniu. „Internaziomal” to bowiem album oparty w dużej mierze na kolaboracjach, a jego misją jest właśnie łączenie ludzi z różnych środowisk i części świata. Szczegóły wydarzenia znajdziecie oczywiście na fb: dołącz!

Bilety na wydarzenie dostępne są w serwisie Going.

Wstęp na koncert od 14 do 18 roku życia za pisemną zgodą rodzica. Dla osób poniżej 14 lat wymagana jest obecność prawnego opiekuna. Formularz zgody – kliknij tutaj!