fot. @ciociaewaaa_foto

Minął tydzień od wyjątkowego dla Żabsona wydarzenia, czyli koncertu premierowego projektu „INTERNAZIOMAL”, który odbył się w Warszawie. Na imprezie wzięło udział wielu znakomitych artystów i czołowych postaci polskiej oraz zagranicznej rap sceny (i nie tylko). Po 7 dniach, artysta postanowił napisać dłuższy komentarz, podsumowujący koncert oraz kilkuletni etap przed wydaniem najnowszego albumu.

  • Przepraszam, że tak późno, ale tyle zajęć i musiałem ochłonąć. Minął tydzień od tego wydarzenia. Chcę podziękować wszystkim, którzy przyłożyli do tego rękę. Wszystkim ziomalom raperom, którzy zagrali gościnnie. Mojej agencji @revolume_pl. Ziomalom, którzy przygotowali wizuale @mikolaj_ludwik.wju oraz @kacper_ha, który odpowiadał za światła. Całej mojej ekipie @youngleosia @yahooelpebejbe @god.wifi i wszystkim, którzy się tam pojawili i okazali mi wsparcie. Ale chcę podziękować przede wszystkim Wam, moim słuchaczom, którzy zapełnili to miejsce po same brzegi. Zacząłem rapować, bo nie miałem co zrobić ze swoim życiem. Po 9 latach, to rap jest moim życiem. Czasem mnie to przerasta i stresuje, ale nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek innej drogi. Małymi kroczkami idę przed siebie, mimo tak wielu przeciwnych mi osób i nieprzychylności środowiska praktycznie od startu mojej kariery. Gdyby nie Wy, pewnie dawno bym się poddał. Każda twarz na koncercie, na której widzę uśmiech i uczucie ekstazy daje mi kopa, żeby robić to dalej. Niedługo nowa muzyka na luzie, bez oczekiwań, bez presji tzw. „Muzyka garażowa”. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Dziękuje Kocham Was Ziomale! – przekazał.

View this post on Instagram

Przepraszam że tak późno ale tyle zajęć i musiałem ochłonąć. Minął tydzień od tego wydarzenia. Chce podziękować wszystkim którzy przyłożyli do tego rękę. Wszystkim ziomalom raperom którzy zagrali gościnnie. Mojej agencji @revolume_pl. Ziomalom którzy przygotowali wizuale @mikolaj_ludwik.wju oraz @kacper_ha który odpowiadał za światła. Całej mojej ekipie @youngleosia @yahooelpebejbe @god.wifi i wszystkim którzy się tam pojawili i okazali mi wsparcie. Ale chce podziękować przede wszystkim Wam, moim słuchaczom którzy zapełnili to miejsce po same brzegi. Zacząłem rapować bo nie miałem co zrobić ze swoim życiem po 9 latach to rap jest moim życiem, czasem mnie to przerasta i stresuje ale nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek innej drogi. Małymi kroczkami idę przed Siebie mimo tak wielu przeciwnych mi osób i nieprzychylności środowiska praktycznie od startu mojej kariery. Gdyby nie Wy pewnie dawno bym się poddał, każda twarz na koncercie na której widzę uśmiech i uczucie ekstazy daje mi kopa żeby robić to dalej. Niedługo nowa muzyka na luzie bez oczekiwań, bez presji tzw. Muzyka garażowa. Mam nadzieje że przypadnie Wam do gustu. Dziękuje Kocham Was Ziomale !!! Fot @post__renaissance

A post shared by Żabson (@zabsonziomal) on