fot. kadr z klipu "DMT"

W tym roku Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko obchodzi swoje 18. urodziny. Na scenie pojawiło się, bądź dopiero pojawi się – wielu utalentowanych młodych graczy, a także cała śmietanka doświadczonych raperów. 

Wczoraj (18.07) swój repertuar miał zaprezentować Żabson, którego występ zaplanowany był na godzinę 22:30. Reprezentant Chillwagonu ze względu na niedyspozycję w tym dniu, postanowił odwołać wcześniejszy wyjazd do mazurskiej miejscowości. Z jakiego dokładnie powodu?

  • Z powodu grypy, która rozwaliła mnie tak, że nie jestem w stanie się ruszać, a co dopiero śpiewać i skakać na scenie, jestem zmuszony odwołać swój koncert w Giżycku. Jest to pierwszy koncert, który odwołuję w swoim życiu. Jest mi super głupio. Przepraszam wszystkich, którzy czekali na ten koncert. Jedyne co mogę zrobić, to biorę antybiotyk. Staram się wykurować i jutro razem z Chillwagonem zagram parę swoich solowych numerów, żebyście nie czuli się pokrzywdzeni. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, mam nadzieję, że do zobaczenia jutro. – przekazał wczoraj na Instagramie Żabson.

Organizatorzy bardzo szybko znaleźli zastępstwo za Żabsona. Jego miejsce zajął – Young Igi, który w tym tygodniu wypuścił dość niespodziewany wspólny singiel „Układanki” z cenioną polską wokalistką – Margaret.

 

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ