fot. kadr z klipu "WEEDBANGER"/NewBadLabel

W poniedziałek, Reto opublikował w swoich mediach społecznościowych bardzo emocjonalny wpis. Z jego treścią możecie zapoznać się na RapNews.pl: kliknij!

Do wypowiedzi młodego reprezentanta wytwórni NewBadLabel odniósł się Żabson:

  • Nie będę przepisywał tego, co Reto napisał. Ale kiedyś też byłem dla innych gorszy, przez to, jak wyglądałem, zachowywałem się i o czym marzyłem. Dalej tak jest, że ludzie patrzą na mnie z pogardą i strachem przez moją inność. Ale dzisiaj wiem, że podjąłem słuszną decyzję, ufając sobie i temu, co mi w duszy gra. Nie dajcie zabić dziecka, które jest w środku Was, bo zewnętrzny dorosły zmusi Was do smutnego życia w miejscu, którego nienawidzicie. Ja kocham życie, kocham moich ludzi i kocham nawet moich wrogów, dzięki nim bowiem wiem, że jestem częścią pozytywnej zmiany, która w ich szarych głowach się nie mieści. Pozdro @borixon_newbadline i @reto_synku jesteśmy tak inni od siebie, ale do przodu pcha nas to samo pragnienie ciągłego odkrywania i przezwyciężania przeciwności. Kocham Was Moi Fani, nikt nie robi takiego Moshpitu na koncertach jak Wy ;) – napisał na łamach profilu na Instagramie, Żabson.

Poniżej źródło:

Nie będę przepisywał tego co Reto napisał. Ale kiedyś tez byłem dla innych gorszy, przez to jak wyglądałem zachowywałem się i o czym marzyłem . Dalej tak jest ze ludzie patrzą na mnie z pogardą i strachem przez moją inność. Ale dzisiaj wiem że podjąłem słuszną decyzję ufając sobie i temu co mi w duszy gra. Nie dajcie zabić dziecka które jest w środku Was bo zewnętrzny dorosły zmusi was do smutnego życia w miejscu którego nienawidzicie. Ja kocham życie kocham moich ludzi i kocham nawet moich wrogów dzięki nim bowiem wiem że jestem częścią pozytywnej zmiany która w ich szarych głowach się nie mieści . Pozdro @borixon_newbadline i @reto_synku jesteśmy tak inni od Siebie ale do przodu pcha nas to samo pragnienie ciągłego odkrywania i przezwyciężania przeciwności . Kocham Was Moi Fani nikt nie robi takiego Moshpitu na koncertach jak Wy ;) #stagediving #concert #show #plhhf #swimming #crowd #crew

A post shared by Żabson 🐸 (@zabsonziomal) on

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ