fot. kadr z klipu

Żabson rozpoczął misję – „Internaziomal”! Właśnie dziś (30.09) do sieci trafił czwarty już singiel zwiastujący najnowszą solową płytę reprezentanta Chillwagonu. Raper postanowił zobrazować numer, pt. „Floyd Mayweather”. Jakby tego było mało, na specjalnie stronie internetowej zabsontoziomal.com wystartowała przedsprzedaż krążka.

  • Na płycie znajdziecie 16 nowych utworów, oraz masę kolaboracji z całego świata. Ziomal stał się międzynarodowy i bardzo chciałem pokazać Wam tym albumem, że muzyka jest niesamowitą więzią dzięki, której można budować relacje z ludźmi z różnych środowisk. Floyd Mayweather to mordzia, która wie jak się cieszyć z życia i postanowiłem, że będzie to jedyny singiel bez featuringu. Teledysk powstał podczas wyjazdu z Chillwagonem – jedną z najlepszych ekip rapowych w Polsce, a jego autorem jest Kooza. – przekazał Żabson.

„Internaziomal” to drugi album jednego z najbarwniejszych polskich raperów. Zawiera 16 utworów, na których pojawiają się featuringi gości z Czech, Wielkiej Brytanii, Włoch, czy Stanów Zjednoczonych, a także kilka solowych numerów. Nie brakuje też gościnnych zwrotek od mocnych graczy polskiego trapu, o czym dały znać pierwsze single z Whitem 2115, Beteo, czy Young Multim. Jak pisał jakiś czas temu sam artysta: „Album jest w dużej mierze oparty na kolaboracjach i ma pokazywać, że muzyka jest więzią łączącą różnych ludzi z różnych środowisk i części świata„.

Intrygujące zdjęcie okładkowe wykonał Łukasz Ziętek, w kosmicznej lokalizacji w sercu Polski. Za sesję zdjęciową oraz koncept kreatywny odpowiada agencja OUTRAGE.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 31 października br.