fot. kadry z klipów „Twister”/”Chillwagon”

Dziś, 5 sierpnia, ma miejsce aktualizacja w grze Fortnite. A wspominamy o tym z tego powodu, że zostali w nią zaangażowani dwaj polscy raperzy. Żabson i Borixon użyczyli swojego głosu do polskiej wersji gry, w której wystąpią jako duet DJ Bitboxxx.

  • Od dzisiaj w @fortniteoficjalnie dostępne są samochody. Jeśli samochody to jest też radio, jeśli jest radio, to jest też speaker. W tym wypadku to – Ja i @borixon_newbadline.
    To niesamowite jak marzenia się spełniają. Jak zaczynaliśmy grać w te grę razem z Borygiem, to żartowałem, że kiedyś będą w niej nasze skórki. Dzisiaj, choć nie ma skórek – jest coś najważniejszego dla każdego wokalisty – nasz głos. Jestem z siebie bardzo dumny, co tu mam dużo gadać.
    – przekazał Żabson.
  • Dziś nowa aktualizacja Fortnite, a w niej możliwość jeżdżenia furą i słuchania Radia Fortnite. Miałem przyjemność podłożyć głos jako DJ Beat Box w polskiej wersji językowej gry, na którą mam zajawkę już od dawna. Elo! Zablokuj przełączniki na Hip-Hop Radio Fortnite! – dodał z kolei Borixon.

Będzie grane? :)

https://www.instagram.com/p/CDgXIgZn68r/
https://www.instagram.com/p/CDgXVmSA3fz/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here