fot. mat. pras.

4 stycznia w warszawskim klubie Local na Mokotowie odbędzie się premierowy koncert Miksera, promujący jego najnowsze solowe wydawnictwo zatytułowane „LOGOS”.

Mikser – to postać nietuzinkowa. Artysta o niesamowitych umiejętnościach scenicznych. Kontakt z publicznością przychodzi mu tak naturalnie, że można odnieść wrażenie, jak gdyby jego koncerty były wyreżyserowane. Lekkość, z jaką Mikser tworzy teksty na poczekaniu, jest wręcz niepojęta. Wystarczy kilka haseł rzuconych przez publikę, by za chwilę usłyszeć ze sceny utwór stworzony na podstawie tych słów.

„LOGOS Reprezentuj Świadomie” – jest cyklem koncertów, podczas których będziecie mogli sprawdzić utwory z drugiej solowej płyty artysty. Mikser zaprosi Was w słodko-gorzki świat refleksji, do krainy wersów, za którymi kryje się esencja sensu i absurdu, beznadziei i wiary, zdumienia nad światem i ciężaru rutyny. Brzmienia, które będziemy mogli usłyszeć, oscylują wokół bujającego oldschoolu, żeby za chwilę przeistoczyć się w psychodeliczny, minimalistyczny newschool.

Nie zabraknie partii muzycznych, których nie sposób sklasyfikować. A to wszystko za sprawą utalentowanych producentów: DADi, Dj HWR, RafiRobiRap, Matis CentrumStrona. Za gramofonami będziemy mogli usłyszeć legendarnego częstochowskiego DJ-a Grama, który współpracował m.in. z Hemp Gru. Jeżeli myślisz, że w hip-hopie nikt już nie pamięta o umiejętnościach, oznacza to, że nie widziałeś Grama w akcji.

Hypemanem Miksera będzie KuBaLa, uzdolniony MC i wieloletni aktywista hiphopowy. Działał w składzie „My Tylko Na Chwilę” czy stowarzyszeniu „Przybij5”. Jest autorem wielu błyskotliwych tekstów, które refleksję nad rzeczywistością ubierają w dozę ironii, by na końcu uderzyć w twarz surowym realizmem.

MIKSER social media:

Spotify:

Opublikowany przez LOCAL na Mokotowie Czwartek, 28 listopada 2019