fot. okładka

Wczoraj wystartowała przedsprzedaż długo oczekiwanej kolejnej solowej płyty Young Multiego, zatytułowanej „Trap After Death”. Jest to projekt, do którego swoją ważną cegiełkę dołożył producent – Fast Life Sharky.

Fani twórczości młodego artysty tłumnie ruszyli po jego limitowany krążek (nakład: 5.000 sztuk). Przez pierwszą godzinę ciężko było złożyć zamówienie, ponieważ obciążenia nie wytrzymały serwery.

  • Dziękuję za taki odbiór i przepraszam za problemy techniczne. Przez pierwszą godzinę nie dało się złożyć zamowienia, bo ponad 30.000 ludzi próbowało się dostać na stronę, co sekundę i po prostu serwer wyje*. Tak naprawdę, zamawiać można spokojnie od 30 minut. Poszło ponad 2.000 płyt, więc jeśli ktoś chce zamówić, to zapraszam, bo zostało jeszcze dla chętnych trochę sztuk. – przekazał wczoraj wieczorem, Young Multi.

Teledyskiem, który otworzył promocję „Trap After Death” jest „9 ŻYĆ”. Przez niespełna 20 godzin od premiery, zgromadził już blisko 200 tysięcy odsłon w serwisie YouTube.

Multi kilka tygodni temu zapowiedział, że wśród gości nie zabraknie zaskoczeń: – Jak mi się uda dopiąć wszystkie featy, to się sam obsram. – oznajmił. Jak myślicie, kto dogra się na nadchodzący projekt, który ujrzy światło dzienne 6 grudnia?

Ważne info dotyczące płyty❗️

Opublikowany przez Younga Multiego Niedziela, 20 października 2019