fot. źródło: @youngigiyi

Utwór “LEGO”, stworzony przez Young Igiego i Peję, to jeden z najciekawszych tematów w ostatnich dniach w środowisku Hip-Hop’owym. Ta współpraca zelektryzowała opinię publiczną. Część słuchaczy wciąż nie może pogodzić się z tym faktem, wylewając swoje żale w komentarzach, lecz zdecydowanie więcej jest pozytywnych ocen, typu: “Muzyka łączy pokolenia… Pięknie!“, “Najmniej spodziewane kolabo jakie mogło się wydarzyć, mimo wszystko naprawdę dobrze to siedzi.“, czy “ten moment gdy każdy myślał ze będzie beka z kawałka a tak na prawdę siedzi w hhhhooooooyyyyyyy“.

Premiera singla w serwisie YouTube promującego album “Konfetti” odbyła się 21. października |przesłuchaj “LEGO”!|, i od tego momentu zgromadził już blisko pół miliona(!) wyświetleń– Ten numer z Peją jest przepierd***ny i musicie wszyscy go sprawdzić. Łączymy pokolenia. – mówi Young Igi w rozmowie z Mateuszem Natali |kliknij!|. Młody artysta ujawnił, że obaj Panowie nie spotkali się w studiu, a wszystkie sprawy związane z utworem załatwili za pomocą Internetu.

A jak to się w ogóle stało, że Igi postanowił zaprosić ikonę polskiej kultury Hip-Hop? – Nie trzeba było na to wpadać. To jest chłop, który dla każdego powinien być zapamiętany. Ja go słuchałem od dzieciaka, ja go słuchałem z moim ojcem. Po prostu powinien tam być. – dodaje.

Young Igi zapowiada jednocześnie, że pojawi się na nadchodzący 25-leciu Peji, który odbędzie się już 27. października w poznańskiej hali Arena. Szczegóły na rapnews.pl: kliknij!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ