Kazan gościem Rap-News.eu. Sprawdź wywiad!

W sieci pojawił się kolejny, trzeci już video-wywiad zrealizowany na potrzeby portalu rap-news.eu oraz kanału Youtube: RAP NEWS.

Po rozmowach przeprowadzonych przez Szamana z Hinolem (Polska Wersja) – sprawdź! oraz Parzelem – sprawdź!, przyszedł czas na Kazana, reprezentanta warszawskiej sceny Hip-Hop, związanym z kolektywem Rap History Warsaw.

Kazan jest aktualnie w trakcie promocji swojej debiutanckiej solowej płyty „SENS”, gdzie wspiera go wielu świetnych artystów z Ponem, Erosem JWP, czy DJ 600V na czele – album możecie zamówić: TUTAJ!

KAZAN, właściwie Rafał Kazanowski (ur. 4 sierpnia 1982 w Warszawie) – raper, promotor, producent wydarzeń i agent bookingowy. Związany z kolektywem Rap History Warsaw, z którym współorganizował eventy, imprezy i występy takich gwiazd amerykańskiego rapu jak m.in. AZ czy Cormega. Debiutował w 2006 roku na składance Prosto Mixtape Deszczu Strugi. Kolejne lata to gościnne udziały na płytach takich artystów/zespołów jak Pono, Fundacja 1/ZiP Skład, BRZ (Diil Gang), mixtapach Prosto autorstwa 600V i dj-a Kebs-a (HiFi Banda, Hades/Emade) oraz JWP/BC x STEEZ83 No.1 W POLSCE Mixtape. Szerokim echem odbił się nagrany z Pono i Laurą Samojłowicz singiel ”W sieci”, promujący płytę ”Bal maturalny” Rozbójnika Alibaby aka Robert M. Album uzyskał status platynowej płyty, osiągając również 4 miejsce listy OLIS. Utwór ”W sieci” dotarł m.in. na szczyt listy Hop Bęc radia RFM MAXXX, a teledysk do nagrania przekroczył próg 24 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Raper zdobywał sceniczne doświadczenie przed publicznością w kraju i na Wyspach, towarzysząc w roli hypeman-a na koncertach promujących album PONO ”Wizjoner” czy prezentując solowe nagrania na cieszących się dużym zainteresowaniem urodzinowych koncertach składu JWP, wypełniających po brzegi warszawskie kluby Stodoła, Basen i 1500m2 do wynajęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ