fot. źródło: @TrzebaPomagacSwoim

TIW Music jest to wytwórnia prowadzona przez reprezentanta ekipy ZDR, TPS’a. W jej skład wchodzą, m.in. tacy raperzy, jak: TPS, Murzyn, Dobo, Wieszak, Dack, czy zespół NWH. „TIW” to nie tylko label, ale również serwisy i media społecznościowe mające na celu promocję w Internecie. Radomska wytwórnia może pochwalić się sporym osiągnięciem w postaci Srebrnej Nagrody (tzw. srebrnego przycisku) od serwisu YouTube. Wyróżnienie to jest otrzymywane za 100 tysięcy subskrybcji kanały YouTube.

  • Jest mi niezmiernie miło, że tak to się kręci i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego. Tylko i Wyłącznie Ludzie! – skomentował dla portalu RapNews.pl, TPS.

Na kanale T.I.W Music znajdziemy pełne odsłuchy takich albumów jak, m.in.: TPS „Trzeba pomagać swoim”, TPS „Obraz jak żywy”, TPS/Dack „Cisza przed burzą”, TPS/Dack „Ciemność”, czy Murzyn „Hood’s diary”.

Wkrótce nastąpią premiery kolejnych wydawnictw, o których na pewno zrobi się głośno w środowisku Hip-Hop’owym. W trakcie promowania są, m.in. krążki: TPS „Tuptuś Inaczej Wojtek”, ZDR „Trzecia część”, Dack „Droga wyjścia z chaosu” oraz solowa płyta Wieszaka i kolejny projekt radomskiej formacji NWH. Z najnowszych informacji wynika również, że wytwórnia TIW Music podpisała kontrakty z kilkoma artystami: „Będzie się działo, bądźcie czujni” – skwitował tajemniczo, TPS.

Warto wspomnieć, że pełny skład ZDR jest jednym z jurorów najnowszej edycji konkursu #RWP2018: Nagraj z Niziołem – szczegóły dostępne są na www.rapwpolsce.com. Zachęcamy do wzięcia udziału.