fot. Dominik Gątkiewicz

Solar i Białas słyną z przygotowania i realizacji ciekawych form promocji. Tak jest również w przypadku najnowszego wydawnictwa pierwszego z nich – „Pokój Zero”. Obaj panowie, tuż przed premierą płyty, postanowili zorganizować spotkanie z fanami, na które przybyli… helikopterem. Tak zwany „HELIDROP” trafił do rąk przybyłych słuchaczy na warszawskim Bemowie.

  • Jak w każdym dobrym filmie akcji, musi być jakiś niespodziewany zwrot, i zwrot nastąpił. Mieliśmy wylądować za chwilę na Bemowie tam, gdzie jest punkt sporny, ale niestety pogoda nas przegoniła i wylądowaliśmy awaryjnie. Ledwo co wylądowaliśmy, silniki płonęły… – relacjonuje Solar w specjalnie przygotowanym materiale video.

Po poprawie pogody i zameldowaniu się na Lotnisku Bemowo, Solar i Białas zaczęli rozdawanie płyt „Pokój Zero”. Reprezentanci SBM Label zabrali ze sobą 100 sztuk fizycznych egzemplarzy, które bardzo szybko rozeszły się po ludziach. Na koniec happeningu od zgromadzonych osób rozbrzmiały oklaski i głośny śpiew: „Solar, Solar, Solar…„. Nie były to jedynie niespodzianki tego dnia, ponieważ… Solar zabrał do helikoptera jednego z fanów!

Zdecydowanie, props za całą akcję!