6. października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, odbędzie się niezwykłe wydarzenie, jakim jest koncert Projektu Tymczasem. Na jednej scenie, obok czterech artystów zaangażowanych w projekt marki EB: Sokoła, Pezeta, Sitka i Żabsona, wystąpią również: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi, a także DJ Steez (PRO8L3M).

Z tej okazji mamy dla Was 4 wejściówki ufundowane przez markę EB @TymczasemEB. Co należy zrobić? Wejdź na fanpage: www.facebook.com/rapnewspl i znajdź post (poniżej).

Opis wydarzenia:

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu TYMCZASEM – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt TYMCZASEM.

Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – TYMCZASEM – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu.

Na scenie czwórce raperów towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Nad koncepcją całego projektu czuwa Steez, producent muzyczny, wydawca i animator kultury hip-hop, znany choćby z takich projektów jak PRO8L3M, Niewidzialna Nerka czy Rap History Warsaw. 

Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ