fot. źródło: @matekmvp

Wytwórnia StoproRap jest w trakcie promocji najnowszego producenckiego albumu Matka, pt. „Płyta Matka”. Do tej pory w sieci pojawiły się dwa single/teledyski: „Być i mieć” ft. Sobota, Zelo |sprawdź!| oraz „Puzzle” ft. Bonson |sprawdź!|.

  • Przeciek dotyczący albumu to częsta rzecz. Sprawdźcie trzecie video pokazujące, proces przygotowania producenckiej płyty Matka „Płyta Matka”. Premiera albumu 12.10.2018.

Pełną tracklistę „Płyty Matka” oraz preorder znajdziecie na www.stoprocent.com

Pierwszy producencki album Matka „Płyta Matka” ukaże się nakładem wytwórni StoproRap dnia 12.10.2018. Na wydawnictwo w wersji limitowanej składają się dwie płyty z udziałem gości, jedna płyta z instrumentalami oraz dodatkowy krążek z remixami znanych utworów, między innymi Białasa, Bonsona, Kaz Bałagane, czy Soboty. Edycja limitowana zawiera dodatkowo autograf Matka.

Na płycie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschool’u po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

W projekcie pojawili się goście tacy jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład TROYA. W projekcie znalazł się też utwór zmarłego już Orzeu’a. Mix/Master albumu wyszedł spod ręki DJ Flip’a, którego skrecze również usłyszymy w projekcie. Gościnnie w dwóch numerach pojawił się dodatkowo Dj Twister.