fot. YouTube

Jak już wiemy, na gali Fight Exclusive Night 24 dojdzie do pojedynku pomiędzy raperami. Arab zmierzy się z Wujkiem Samo Zło. Walka zakontraktowana jest na  3 rundy na zasadach bokserskich. Gala odbędzie się 16 marca na warszawskim Torwarze.

Obiecuje, że zrobię show. Nie będziemy się masować ani przewracać. Będziemy się boksować. Chcę nauczyć młodsze roczniki szacunku. Nie będziemy kopać, nie zrobi mi żadnej dźwigni, zrobimy to na ręce. Szacunek dla wszystkich sportowców i udowodnię ci Arab, że ty nie jesteś prawdziwym sportowcem a jedynie sportowcem na potrzeby show. Ja pokażę, że jestem lepszym sportowcem, raperem i możliwe, że nawet dostaniesz w oko na ważeniu. – mówi Wujek Samo Zło w rozmowie z mmanews.pl

 

WSZ zapytany o doświadczenie w sportach walki, odpowiedział:

Trenowałem kiedyś judo i zapasy, ale sporty walki straciły mnie w okolicy liceum. Ale jak wspomniał kolega, jestem z wolskiej dzilnicy robotniczej a tam solówki są tradycją. Tam kto się nie bije… Będziemy walczyli na dystansie 3 rund ale jak będzie pajacował to zakończę to wcześniej.

 

Więcej w wywiadzie poniżej: