fot. @WUESZET

Wujek Samo Zło był niedawno gościem redakcji Rap Faza, w którym opowiedział, m.in. o tym, czego nie może znieść na polskiej rap scenie: – Nie podoba mi się, np. Malik Montana i tacy artyści jak on. – skwitował krótko WSZ. Wymienił również kilku artystów, których twórczość aktualnie znajduje się na jego playliście: – Ostatnio słuchałem Kaza Bałagane – wyróżnia się, jest czego posłuchać; Hemp Gru…

Wujek został poproszony także o komentarz w sprawie ostatnich nieporozumień na linii: Paluch x Peja: – Zawsze, jak są jakieś konflikty, to trzeba je rozwiązywać. Trzeba też się spotkać, pogadać. W rapie jest tak, że jak się z kimś nie zgadzasz, to to mówisz, jak się z kimś zgadzasz, to się wspierasz. (…) Beefy, dissy, skrecze – to jest element kultury Hip-Hop. – oznajmił.

Co sądzi natomiast o konflikcie między SB Maffiją i Dixon37? – To wyraźny konflikt starego modelu Hip-Hop’u z nowoczesnym. Ja bym nie podzielił tego, że to jest prawdziwe, a to jest fałszywe. Dla mnie dwie strony tego konfliktu to równoprawni uczestnicy naszego hip-hop’owego świata. – ocenił, dodając jednocześnie, że największe wrażenie zrobił na nim ostatni diss Kafara na Białasa, pt. „Memento mori”.

Pełną rozmowę znajdziecie poniżej: