fot. @ciociaewaaa_foto

WSZ ma już za sobą pierwsze doświadczenie w sportach walki. W sobotę (16.03.), podczas gali FEN 24 na warszawskim Torwarze, stoczył pojedynek z Arabem (odbył się on na zasadach walki bokserskiej), który ostatecznie przegrał.

Czy przygoda z federacją FEN: Fight Exclusive Night dobiegła końca? Na razie trudno cokolwiek powiedzieć, choć Wujek – jeszcze przed batalią ze swoim „kolegą” ze środowiska hip-hopowego – poinformował, że widziałby siebie na kolejnej gali.

– Nawet jeśli przegram z Gabrysiem tę walkę, to chciałbym stoczyć jeszcze jedną. I chyba nawet będę do niej jeszcze bardziej zmotywowany. Gabrysia trochę lubię, nie lubię, ale Malik Montana to jest postać, której nienawidzę i moim zdaniem – jest to bardzo szkodliwa postać na naszej hip-hopowej scenie. Niestety jest to postać bardzo popularna i jeżeli przetrwam tę walkę z Gabrysiem, to będę chciał mieć jeszcze jedną. Nieważne, czy przegram z Gabrysiem, czy wygram – będę chciał wziąć jeszcze jedną walkę, jeżeli będą takie możliwości… I sprawdzić się z Malikiem Montaną. Mimo, że on jest cięższy od Araba, to będzie o wiele łatwiejszym przeciwnikiem. – oznajmił w rozmowie z portalem MMA Rocks |video na dole newsa|.

Nieoficjalna bijatyka…

W ubiegłym roku, Wujek Samo Zło pobił się z Malikiem Montaną. Wszystko zaczęło się od gorzkich słów Wujka w stronę Malika, które skierował podczas jednego z odcinków „CGM Rap Podcast”: – Dla mnie to jest strasznie fejkowa postać, która lansuje się na posiadaniu pieniędzy. To jest tani lans, a jednak to chwyta, co mnie martwi. 

Po tym, obaj spotkali się w cztery oczy – na neutralnym gruncie, gdzie załatwili swoje sprawy „po męsku”. – Spotkałem się z panami Malikiem i Wujkiem Ali. Stanąłem do walki z Malikiem. Tak, dostałem może parę więcej lepów, ale dalej podtrzymuję to, co powiedziałem. – powiedział wówczas w specjalnie nagranym video |zobacz!|.

Jak myślicie, czy WSZ i Malik Montana powalczą na zorganizowanej gali? Chcielibyście obejrzeć na żywo takie starcie? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach…