fot. źródło: @kidcudi / @eminem

W środę (8 lipca) córka Kid Cudi’ego – Vada, ogłosiła, że raper wyda w piątek nowy singiel zatytułowany „The Adventures of Moon Man and Slim Shady”. Informacja ta została zamieszczona w video, które Kid Cudi opublikował dziś na swoim Instagramie.

  • Cześć, tu Vada – jestem tutaj, by powiedzieć, że nowy singiel mojego taty „The Adventures of Moon Man and Slim Shady”, ukaże się w piątek. Cześć. – mówi w filmie córka znanego rapera.

Tytuł piosenki potwierdza obecność Eminema. Na razie nie ma żadnych szczegółów na temat nowej piosenki, a utwór będzie oznaczał pierwszą współpracę Cudi’ego z Eminemem.

https://www.instagram.com/p/CCZIBzUFYLD/

Wiadomość ta pojawia się po tym, jak Cudi poprosił Shady’ego o pomoc na Twitterze – w maju ubiegłego roku. W tweecie, który nie miał zbyt dużego kontekstu, Cudi napisał: „@Eminem rap God. Pomocy!„. Em nigdy nie odpowiedział własnym tweetem, ale wygląda na to, że nowa piosenka mogła być wynikiem tweeta Cudiego.

Zaledwie dwa dni później podczas transmisji w Young Money Radio, Lil Wayne’a powiedział, że nie wiedział, że Cudi poprosił o pomoc legendarnego rapera. Nowy singiel będzie pierwszą nową muzyką, którą Cudi udostępnił od momentu współpracy z Travisem Scottem przy utworze „The Scotts”, który był ich pierwszym duetem. Po wydaniu utwór wylądował na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here