fot. kadry z klipów „Love Me”/”Mama Mia”

W piątek (1 maja) – rozsławiony na cały świat raper Drake, dołączył do legendarnego Lil Wayne’a w Young Money Radio, aby omówić między innymi swój nowy mixtape „Dark Lane Demo Tapes”

Young Money Radio to internetowa transmisja live, która zyskuje na popularności w USA podczas kwarantanny. Tego rodzaju zabiegi stosuje również Tory Lanez, prowadzący Quarantine Radio.

Raperzy często zapraszają sławnych gości, aby uczestniczyli we wspólnej transmisji lub swoich fanów, aby dać im swoje „pięć minut”. Podczas rozmowy pojawiło się pytanie – dlaczego Wayne i Drake nie współpracują przy utworach tak często, jak kiedyś i tak bardzo, jak chcieliby tego ich fani? Obaj artyści odpowiedzieli, że byli/są chętni na obustronną współpracę, ale nie jest to takie proste.

Po godzinnej transmisji, Lil Wanye pozwolił na sprostowanie paru kwestii. 

  • To nie jest tak, że wyślesz mi feat’a, a ja po prostu wrzucę swoje wersy. Mamy standardy, które musimy spełniać.

Raper ma zapewne na myśli fakt, że trzeba przejść przez wiele procesów, aby wydać oficjalny singiel.

Pod koniec wywiadu, Drake wyraził zainteresowanie współpracą z Young Money Entertainment (wytwórnią ufundowaną przez Lil Wayne’a).

  • Masz moje słowo jako prawdziwy mężczyzna. – potwierdził Drake.
  • Jaki dziś dzień? Piątek? Będę w studio przez cały weekend. W środku tygodnia, a może w poniedziałek wieczorem będziesz mieć co najmniej dwa featy. – dodał Drake w odpowiedzi do Lil Wayne’a

Kiedy możemy spodziewać się wspólnego utworu dwóch rozsławionych raperów? Prawdopodobnie ukaże się on w najbliższych tygodniach.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ