fot. kadr z klipu

DreamDoll to kandydatka do supergwiazdy w hiphopie i branży modowej. Jej determinacja i poczucie stylu przyciągnęła już uwagę samego G-Eazy’ego. Artystka wypuściła właśnie swój nowy singiel „Who You Loving?, na którym gościnnie pojawili się G-Eazy oraz Rahky.

Sampel do tego utworu powstał z klasycznego numeru Bernarda Wrighta „Who Do You Love”, a produkcją kawałka zajęli się Hitmaka, BoogDaBeast, Paul Cabbin oraz Tariq Beats. Na romantycznym „Who Yo Loving?” DreamDoll prezentuje leniwe flow, natomiast G-Eazy rapuje hipnotycznie w typowym dla niego rytmie.

W oficjalnym teledysku do „Who You Loving?” widać dużą chemię pomiędzy DreamDoll, a G-Eazym. Klip miał swoją premierę na BET JAMS oraz na BET Hip Hop. Podczas oglądania video można poczuć klimat Bronksu, z którego DreamDoll się wywodzi.

Aby zająć się profesjonalnie muzyką, DreamDoll musiała wykazać się sporą determinacją i kreatywnością. Wychowana w blokach na Bronksie wraz z czwórką młodszego rodzeństwa, pierwsze pieniądze zarabiała pracując za barem, żeby wesprzeć finansowo swoją rodzinę. W międzyczasie zgromadziła dużą grupę fanów na Instagramie. W 2016 roku jej kariera nagrała rozpędu. DreamDoll dostała rolę w serialu „Bad Girls Club”. Rok później dołączyła do reality show „Love & HipHop: New York” na VH1. Niedługo później artystka wypuściła swój pierwszy singiel „Everything Nice”, a chwilę później debiutanckie EP-ki „Life In Plastic” oraz „Life In Plastic 2”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ